BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 6.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÖZEL 12.10.2018
Cuma
17:00
ATATÜRK MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

0-7
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

(H) MUSTAFA COSKUN
ÖZEL 12.10.2018
Cuma
18:00
ATATÜRK MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

-
ORTAKENT YAHŞISPOR

(H) EMRE CAN TATLIYER
(Y) EREN ŞAHİN
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:00
AKYOL MUĞLASPOR

7-1
MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

(H) SELİME ÇELİK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ARMUTALAN ALTIN MARTILARSPOR

0-3
ORTACA ESNAFSPOR

(H) LEVENT TENİŞ
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
DALAMAN DALAMAN BLD.SPOR

2-0
ÇİFTLİK BLD.SPOR

(H) GİZEM BIÇAK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

1-9
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

(H) ANIL ÇELİK
BÖLGESEL GELİŞİM U15 13.10.2018
Cumartesi
11:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

-
TATİL EDİLDİ
TURGUTLUSPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
(Y) TUGAY AYAS
BÖLGESEL GELİŞİM U16 13.10.2018
Cumartesi
13:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

6-2
TURGUTLUSPOR

(H) ANIL FURKAN LİMAN
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:00
FETHİYE SENTETİK GÜNLÜKBAŞISPOR

2-3
FETHİYEGÜCÜSPOR

(H) ERDEM ORTANCA
U12 13.10.2018
Cumartesi
14:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

0-1
KARAÇULHASPOR

(H) MUSTAFA KORKUT
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

8-1
ESENKÖYSPOR

(H) İBRAHİM GÜN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

0-5
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) GÖNENÇ BARUT
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
KAVAKLIDERE MENTEŞE YERKÜPESPOR

3-1
YENİ MİLASSPOR

(H) ERDEM ÖZKAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

-
TATİL EDİLDİ
MARMARİS 1923 SPOR

(H) ALİ DİLEK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
MARMARİS BELDİBİSPOR

4-0
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

(H) SERKAN GÜR
U15 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

0-2
LİKYASPOR

(H) FARUK KARADENİZ
(Y) MURAT KAMIŞ
(Y) MUHAMMED ALİ ÖZDEMİR
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:45
ORTAKÖY-1 MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

1-0
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

(H) SEÇKİN TEZCAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ORTAKÖY-1 48 ÇAĞDAŞSPOR

2-0
SABURHANE GENÇLİKSPOR

(H) CEM ARİF CANDAN
U17 13.10.2018
Cumartesi
13:00
SELİMİYE YENİ MİLASSPOR

3-0
KONACIKSPOR

Ligden Çekildi

(H) HASAN CEBECİ
(Y) MUHAMMED BURAK BELGE
(Y) MERT KOÇAL
(G) BÜLENT KAYA
U17 13.10.2018
Cumartesi
15:00
SELİMİYE MİLAS ERGİNSPOR

0-10
GÜNDOĞANSPOR

(H) YUSUF ACARBAY
(Y) SERDAR BELFER
(Y) ÇAĞRI FURKAN UYSAL
(G) HÜSEYİN YENİGÜN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
TURGUTREİS TURGUTREİS BLD.SPOR

2-3
MENTEŞ GENÇ.SPOR

(H) NURULLAH ÇINAR KURTULUŞ
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:45
YALIKAVAK HALIKARNAS G.SPOR

0-5
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

(H) UĞUR TULUY
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

0-5
B.B.BODRUMSPOR

(H) ORHUN BABUR
U17 13.10.2018
Cumartesi
15:00
YATAĞAN YATAĞANSPOR

2-0
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) HAKAN ÜLKER
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(Y) MUSTAFA YOLPAK
(G) MUHSİN ERÇETİN
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

0-2
GÜLLÜK BLD.SPOR

(H) FATİH ACAR
(Y) ALPER ÖZEK
(Y) CEM ARİF CANDAN
(G) BÜLENT KAYA
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.10.2018
Pazar
11:00
BODRUM B.B.BODRUMSPOR

2-4
MANİSASPOR

(H) BİLAL KALAYCI
(Y) MUHAMMED BURAK BELGE
(Y) SELİM ARMAĞAN
(D) FARUK KARADENİZ
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U19 14.10.2018
Pazar
13:00
BODRUM B.B.BODRUMSPOR

2-2
MANİSASPOR

(H) HAKAN KARABALÇIK
(Y) FARUK KARADENİZ
(Y) SELİM ARMAĞAN
(D) BİLAL KALAYCI
(G) FATİH OCAK
EGE MASTERLAR 14.10.2018
Pazar
16:00
BODRUM BODRUM BLD. MASTER

5-0
BALÇOVA

(H) MUSTAFA KORKUT
(Y) ÇAĞDAŞ ERGEN
(Y) AYNUR AKGÜL
U12 14.10.2018
Pazar
15:00
BOZÜYÜK YATAĞANSPOR

5-1
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

(H) ATAKAN KAYA
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

4-0
MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ

(H) YAŞAM BACAKSIZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(Y) MUTLU AKBULAK
(G) HAKAN OSMAN YAVUZ
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇ.SPOR

-
OYNANMADI
KARAOVASPOR

(H) ERDAL SORKUN
(Y) ERAYCAN YILDIRIM
(Y) ŞAFAK ÇEBİN
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜNLÜKBAŞI ÇİFTLİK BLD.SPOR

1-2
FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

(H) MURAT KAMIŞ
(Y) BORA ARDA BOZDAĞ
(Y) İBRAHIM KOCA
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

3-0
ORTACA BLD.SPOR

(H) SERDAR BELFER
(Y) BAYRAM ÖZTÜRK
(Y) ÇAĞRI FURKAN UYSAL
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

1-0
ULA BLD.SPOR

(H) SAMET ŞAHİN
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) TUGAY AYAS
(G) ALİ ZAĞLI
U12 14.10.2018
Pazar
15:00
ORTACA SOSYAL TESİSLER DALYANSPOR

0-1
MARMARİSSPOR

(H) MUSTAFA ARICI
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.10.2018
Pazar
11:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

0-2
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) BURÇİN TAVES
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) UĞUR CAN UYSAL
(D) YUSUF ERYILMAZ
(G) AKIN TÜRKİŞ
BÖLGESEL GELİŞİM U19 14.10.2018
Pazar
13:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

0-0
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) HAKAN ÜLKER
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
(D) YUSUF ERYILMAZ
(G) KAZIM GÜLER
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
SELİMİYE YENİ MİLASSPOR

1-4
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) YUSUF ACARBAY
(Y) CÜNEYT ALKAN
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

3-2
DATÇA BLD.SPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) TURABİ DOĞAN
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
(G) ÖNDER MANDAŞ
U12 14.10.2018
Pazar
13:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

0-11
BODRUM 1925 SPOR

(H) GÖNENÇ BARUT
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

0-5
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMED SAY
(Y) MERT KOÇAL
(Y) MUHAMMED ALİ ÖZDEMİR
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YALI B.YALI GENÇLİKSPOR

1-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

(H) AHMET YAKARCA
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) ORHUN BABUR
(G) BEYCAN ÜNAL
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YERKESİK YERKESİKSPOR

2-0
KARAÇULHASPOR

(H) MUSTAFA KARA
(Y) MUSTAFA AKİNCE
(Y) UĞUR TULUY
(G) ERDİNÇ YÜRÜK
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YEŞİLYURT ÖZPİSİSPOR

2-1
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

(H) YUNUS EMRE TAŞKIN
(Y) EREN ŞAHİN
(Y) NECMETTİN ŞAHİN
(G) ALİ ŞALK
BÖLGESEL GELİŞİM U17 17.10.2018
Çarşamba
11:00
GÖLTÜRKBÜKÜ B.B.BODRUMSPOR

0-1
MUĞLASPOR

(H) MUSTAFA KARA
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(D) MUSTAFA AKİNCE
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U19 17.10.2018
Çarşamba
13:00
GÖLTÜRKBÜKÜ B.B.BODRUMSPOR

5-0
MUĞLASPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) ALİ CEM ZORBAY
(D) MUSTAFA AKİNCE
(G) BEYCAN ÜNAL
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÖZEL 12.10.2018
Cuma
17:00
ATATÜRK MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

0-7
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

(H) MUSTAFA COSKUN
ÖZEL 12.10.2018
Cuma
18:00
ATATÜRK MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

-
ORTAKENT YAHŞISPOR

(H) EMRE CAN TATLIYER
(Y) EREN ŞAHİN
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:00
AKYOL MUĞLASPOR

7-1
MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

(H) SELİME ÇELİK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ARMUTALAN ALTIN MARTILARSPOR

0-3
ORTACA ESNAFSPOR

(H) LEVENT TENİŞ
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
DALAMAN DALAMAN BLD.SPOR

2-0
ÇİFTLİK BLD.SPOR

(H) GİZEM BIÇAK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

1-9
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

(H) ANIL ÇELİK
BÖLGESEL GELİŞİM U15 13.10.2018
Cumartesi
11:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

-
TATİL EDİLDİ
TURGUTLUSPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
(Y) TUGAY AYAS
BÖLGESEL GELİŞİM U16 13.10.2018
Cumartesi
13:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

6-2
TURGUTLUSPOR

(H) ANIL FURKAN LİMAN
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:00
FETHİYE SENTETİK GÜNLÜKBAŞISPOR

2-3
FETHİYEGÜCÜSPOR

(H) ERDEM ORTANCA
U12 13.10.2018
Cumartesi
14:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

0-1
KARAÇULHASPOR

(H) MUSTAFA KORKUT
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

8-1
ESENKÖYSPOR

(H) İBRAHİM GÜN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

0-5
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) GÖNENÇ BARUT
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
KAVAKLIDERE MENTEŞE YERKÜPESPOR

3-1
YENİ MİLASSPOR

(H) ERDEM ÖZKAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

-
TATİL EDİLDİ
MARMARİS 1923 SPOR

(H) ALİ DİLEK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
MARMARİS BELDİBİSPOR

4-0
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

(H) SERKAN GÜR
U15 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

0-2
LİKYASPOR

(H) FARUK KARADENİZ
(Y) MURAT KAMIŞ
(Y) MUHAMMED ALİ ÖZDEMİR
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:45
ORTAKÖY-1 MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

1-0
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

(H) SEÇKİN TEZCAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ORTAKÖY-1 48 ÇAĞDAŞSPOR

2-0
SABURHANE GENÇLİKSPOR

(H) CEM ARİF CANDAN
U17 13.10.2018
Cumartesi
13:00
SELİMİYE YENİ MİLASSPOR

3-0
KONACIKSPOR

Ligden Çekildi

(H) HASAN CEBECİ
(Y) MUHAMMED BURAK BELGE
(Y) MERT KOÇAL
(G) BÜLENT KAYA
U17 13.10.2018
Cumartesi
15:00
SELİMİYE MİLAS ERGİNSPOR

0-10
GÜNDOĞANSPOR

(H) YUSUF ACARBAY
(Y) SERDAR BELFER
(Y) ÇAĞRI FURKAN UYSAL
(G) HÜSEYİN YENİGÜN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
TURGUTREİS TURGUTREİS BLD.SPOR

2-3
MENTEŞ GENÇ.SPOR

(H) NURULLAH ÇINAR KURTULUŞ
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:45
YALIKAVAK HALIKARNAS G.SPOR

0-5
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

(H) UĞUR TULUY
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

0-5
B.B.BODRUMSPOR

(H) ORHUN BABUR
U17 13.10.2018
Cumartesi
15:00
YATAĞAN YATAĞANSPOR

2-0
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) HAKAN ÜLKER
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(Y) MUSTAFA YOLPAK
(G) MUHSİN ERÇETİN
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

0-2
GÜLLÜK BLD.SPOR

(H) FATİH ACAR
(Y) ALPER ÖZEK
(Y) CEM ARİF CANDAN
(G) BÜLENT KAYA
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.10.2018
Pazar
11:00
BODRUM B.B.BODRUMSPOR

2-4
MANİSASPOR

(H) BİLAL KALAYCI
(Y) MUHAMMED BURAK BELGE
(Y) SELİM ARMAĞAN
(D) FARUK KARADENİZ
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U19 14.10.2018
Pazar
13:00
BODRUM B.B.BODRUMSPOR

2-2
MANİSASPOR

(H) HAKAN KARABALÇIK
(Y) FARUK KARADENİZ
(Y) SELİM ARMAĞAN
(D) BİLAL KALAYCI
(G) FATİH OCAK
EGE MASTERLAR 14.10.2018
Pazar
16:00
BODRUM BODRUM BLD. MASTER

5-0
BALÇOVA

(H) MUSTAFA KORKUT
(Y) ÇAĞDAŞ ERGEN
(Y) AYNUR AKGÜL
U12 14.10.2018
Pazar
15:00
BOZÜYÜK YATAĞANSPOR

5-1
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

(H) ATAKAN KAYA
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

4-0
MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ

(H) YAŞAM BACAKSIZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(Y) MUTLU AKBULAK
(G) HAKAN OSMAN YAVUZ
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇ.SPOR

-
OYNANMADI
KARAOVASPOR

(H) ERDAL SORKUN
(Y) ERAYCAN YILDIRIM
(Y) ŞAFAK ÇEBİN
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜNLÜKBAŞI ÇİFTLİK BLD.SPOR

1-2
FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

(H) MURAT KAMIŞ
(Y) BORA ARDA BOZDAĞ
(Y) İBRAHIM KOCA
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

3-0
ORTACA BLD.SPOR

(H) SERDAR BELFER
(Y) BAYRAM ÖZTÜRK
(Y) ÇAĞRI FURKAN UYSAL
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

1-0
ULA BLD.SPOR

(H) SAMET ŞAHİN
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) TUGAY AYAS
(G) ALİ ZAĞLI
U12 14.10.2018
Pazar
15:00
ORTACA SOSYAL TESİSLER DALYANSPOR

0-1
MARMARİSSPOR

(H) MUSTAFA ARICI
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.10.2018
Pazar
11:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

0-2
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) BURÇİN TAVES
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) UĞUR CAN UYSAL
(D) YUSUF ERYILMAZ
(G) AKIN TÜRKİŞ
BÖLGESEL GELİŞİM U19 14.10.2018
Pazar
13:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

0-0
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) HAKAN ÜLKER
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
(D) YUSUF ERYILMAZ
(G) KAZIM GÜLER
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
SELİMİYE YENİ MİLASSPOR

1-4
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) YUSUF ACARBAY
(Y) CÜNEYT ALKAN
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

3-2
DATÇA BLD.SPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) TURABİ DOĞAN
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
(G) ÖNDER MANDAŞ
U12 14.10.2018
Pazar
13:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

0-11
BODRUM 1925 SPOR

(H) GÖNENÇ BARUT
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

0-5
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMED SAY
(Y) MERT KOÇAL
(Y) MUHAMMED ALİ ÖZDEMİR
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YALI B.YALI GENÇLİKSPOR

1-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

(H) AHMET YAKARCA
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) ORHUN BABUR
(G) BEYCAN ÜNAL
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YERKESİK YERKESİKSPOR

2-0
KARAÇULHASPOR

(H) MUSTAFA KARA
(Y) MUSTAFA AKİNCE
(Y) UĞUR TULUY
(G) ERDİNÇ YÜRÜK
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YEŞİLYURT ÖZPİSİSPOR

2-1
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

(H) YUNUS EMRE TAŞKIN
(Y) EREN ŞAHİN
(Y) NECMETTİN ŞAHİN
(G) ALİ ŞALK
BÖLGESEL GELİŞİM U17 17.10.2018
Çarşamba
11:00
GÖLTÜRKBÜKÜ B.B.BODRUMSPOR

0-1
MUĞLASPOR

(H) MUSTAFA KARA
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(D) MUSTAFA AKİNCE
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U19 17.10.2018
Çarşamba
13:00
GÖLTÜRKBÜKÜ B.B.BODRUMSPOR

5-0
MUĞLASPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) ALİ CEM ZORBAY
(D) MUSTAFA AKİNCE
(G) BEYCAN ÜNAL
BÖLGESEL GELİŞİM U15 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U15 13.10.2018
Cumartesi
11:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

-
TATİL EDİLDİ
TURGUTLUSPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
(Y) TUGAY AYAS
BÖLGESEL GELİŞİM U16 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U16 13.10.2018
Cumartesi
13:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

6-2
TURGUTLUSPOR

(H) ANIL FURKAN LİMAN
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
BÖLGESEL GELİŞİM U17 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.10.2018
Pazar
11:00
BODRUM B.B.BODRUMSPOR

2-4
MANİSASPOR

(H) BİLAL KALAYCI
(Y) MUHAMMED BURAK BELGE
(Y) SELİM ARMAĞAN
(D) FARUK KARADENİZ
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U17 14.10.2018
Pazar
11:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

0-2
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) BURÇİN TAVES
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) UĞUR CAN UYSAL
(D) YUSUF ERYILMAZ
(G) AKIN TÜRKİŞ
BÖLGESEL GELİŞİM U17 17.10.2018
Çarşamba
11:00
GÖLTÜRKBÜKÜ B.B.BODRUMSPOR

0-1
MUĞLASPOR

(H) MUSTAFA KARA
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(D) MUSTAFA AKİNCE
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U19 LİGİ - 6.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
BÖLGESEL GELİŞİM U19 14.10.2018
Pazar
13:00
BODRUM B.B.BODRUMSPOR

2-2
MANİSASPOR

(H) HAKAN KARABALÇIK
(Y) FARUK KARADENİZ
(Y) SELİM ARMAĞAN
(D) BİLAL KALAYCI
(G) FATİH OCAK
BÖLGESEL GELİŞİM U19 14.10.2018
Pazar
13:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

0-0
KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR

(H) HAKAN ÜLKER
(Y) HASAN CEBECİ
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
(D) YUSUF ERYILMAZ
(G) KAZIM GÜLER
BÖLGESEL GELİŞİM U19 17.10.2018
Çarşamba
13:00
GÖLTÜRKBÜKÜ B.B.BODRUMSPOR

5-0
MUĞLASPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) ALİ CEM ZORBAY
(D) MUSTAFA AKİNCE
(G) BEYCAN ÜNAL
EGE MASTERLAR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
EGE MASTERLAR 14.10.2018
Pazar
16:00
BODRUM BODRUM BLD. MASTER

5-0
BALÇOVA

(H) MUSTAFA KORKUT
(Y) ÇAĞDAŞ ERGEN
(Y) AYNUR AKGÜL
ÖZEL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÖZEL 12.10.2018
Cuma
17:00
ATATÜRK MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

0-7
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

(H) MUSTAFA COSKUN
ÖZEL 12.10.2018
Cuma
18:00
ATATÜRK MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

-
ORTAKENT YAHŞISPOR

(H) EMRE CAN TATLIYER
(Y) EREN ŞAHİN
(Y) HURİYE GAMZE KAYRAN
1.AMATÖR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

0-2
GÜLLÜK BLD.SPOR

(H) FATİH ACAR
(Y) ALPER ÖZEK
(Y) CEM ARİF CANDAN
(G) BÜLENT KAYA
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

4-0
MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ

(H) YAŞAM BACAKSIZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(Y) MUTLU AKBULAK
(G) HAKAN OSMAN YAVUZ
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

1-0
ULA BLD.SPOR

(H) SAMET ŞAHİN
(Y) ŞİVAN KESİCİ
(Y) TUGAY AYAS
(G) ALİ ZAĞLI
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

3-2
DATÇA BLD.SPOR

(H) HÜSEYİN KILIÇ
(Y) TURABİ DOĞAN
(Y) FEYZULLAH EŞİTMEZ
(G) ÖNDER MANDAŞ
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YALI B.YALI GENÇLİKSPOR

1-0
MENTEŞE YERKÜPESPOR

(H) AHMET YAKARCA
(Y) SEDAT BAYRAK
(Y) ORHUN BABUR
(G) BEYCAN ÜNAL
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YERKESİK YERKESİKSPOR

2-0
KARAÇULHASPOR

(H) MUSTAFA KARA
(Y) MUSTAFA AKİNCE
(Y) UĞUR TULUY
(G) ERDİNÇ YÜRÜK
1.AMATÖR 14.10.2018
Pazar
15:00
YEŞİLYURT ÖZPİSİSPOR

2-1
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

(H) YUNUS EMRE TAŞKIN
(Y) EREN ŞAHİN
(Y) NECMETTİN ŞAHİN
(G) ALİ ŞALK
U17 LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 13.10.2018
Cumartesi
13:00
SELİMİYE YENİ MİLASSPOR

3-0
KONACIKSPOR

Ligden Çekildi

(H) HASAN CEBECİ
(Y) MUHAMMED BURAK BELGE
(Y) MERT KOÇAL
(G) BÜLENT KAYA
U17 13.10.2018
Cumartesi
15:00
SELİMİYE MİLAS ERGİNSPOR

0-10
GÜNDOĞANSPOR

(H) YUSUF ACARBAY
(Y) SERDAR BELFER
(Y) ÇAĞRI FURKAN UYSAL
(G) HÜSEYİN YENİGÜN
U17 13.10.2018
Cumartesi
15:00
YATAĞAN YATAĞANSPOR

2-0
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) HAKAN ÜLKER
(Y) MUSTAFA CEYLAN
(Y) MUSTAFA YOLPAK
(G) MUHSİN ERÇETİN
U15 LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U15 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

0-2
LİKYASPOR

(H) FARUK KARADENİZ
(Y) MURAT KAMIŞ
(Y) MUHAMMED ALİ ÖZDEMİR
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇ.SPOR

-
OYNANMADI
KARAOVASPOR

(H) ERDAL SORKUN
(Y) ERAYCAN YILDIRIM
(Y) ŞAFAK ÇEBİN
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
GÜNLÜKBAŞI ÇİFTLİK BLD.SPOR

1-2
FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

(H) MURAT KAMIŞ
(Y) BORA ARDA BOZDAĞ
(Y) İBRAHIM KOCA
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

3-0
ORTACA BLD.SPOR

(H) SERDAR BELFER
(Y) BAYRAM ÖZTÜRK
(Y) ÇAĞRI FURKAN UYSAL
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
SELİMİYE YENİ MİLASSPOR

1-4
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) YUSUF ACARBAY
(Y) CÜNEYT ALKAN
(Y) AYLİN ÖZÇELİK
U15 14.10.2018
Pazar
15:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

0-5
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

(H) MUHAMMED SAY
(Y) MERT KOÇAL
(Y) MUHAMMED ALİ ÖZDEMİR
U12 LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:00
AKYOL MUĞLASPOR

7-1
MUĞLA GENÇLİK VE SPOR

(H) SELİME ÇELİK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ARMUTALAN ALTIN MARTILARSPOR

0-3
ORTACA ESNAFSPOR

(H) LEVENT TENİŞ
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
DALAMAN DALAMAN BLD.SPOR

2-0
ÇİFTLİK BLD.SPOR

(H) GİZEM BIÇAK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

1-9
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

(H) ANIL ÇELİK
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:00
FETHİYE SENTETİK GÜNLÜKBAŞISPOR

2-3
FETHİYEGÜCÜSPOR

(H) ERDEM ORTANCA
U12 13.10.2018
Cumartesi
14:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

0-1
KARAÇULHASPOR

(H) MUSTAFA KORKUT
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

8-1
ESENKÖYSPOR

(H) İBRAHİM GÜN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

0-5
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) GÖNENÇ BARUT
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
KAVAKLIDERE MENTEŞE YERKÜPESPOR

3-1
YENİ MİLASSPOR

(H) ERDEM ÖZKAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

-
TATİL EDİLDİ
MARMARİS 1923 SPOR

(H) ALİ DİLEK
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
MARMARİS BELDİBİSPOR

4-0
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR

(H) SERKAN GÜR
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:45
ORTAKÖY-1 MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

1-0
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

(H) SEÇKİN TEZCAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
ORTAKÖY-1 48 ÇAĞDAŞSPOR

2-0
SABURHANE GENÇLİKSPOR

(H) CEM ARİF CANDAN
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
TURGUTREİS TURGUTREİS BLD.SPOR

2-3
MENTEŞ GENÇ.SPOR

(H) NURULLAH ÇINAR KURTULUŞ
U12 13.10.2018
Cumartesi
13:45
YALIKAVAK HALIKARNAS G.SPOR

0-5
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

(H) UĞUR TULUY
U12 13.10.2018
Cumartesi
15:00
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

0-5
B.B.BODRUMSPOR

(H) ORHUN BABUR
U12 14.10.2018
Pazar
15:00
BOZÜYÜK YATAĞANSPOR

5-1
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

(H) ATAKAN KAYA
U12 14.10.2018
Pazar
15:00
ORTACA SOSYAL TESİSLER DALYANSPOR

0-1
MARMARİSSPOR

(H) MUSTAFA ARICI
U12 14.10.2018
Pazar
13:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

0-11
BODRUM 1925 SPOR

(H) GÖNENÇ BARUT