BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 39.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 19.06.2018
Salı
17:15
ATATÜRK MİLAS GENÇLİKSPOR

-
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

U11 PLAY-OFF 19.06.2018
Salı
18:30
ATATÜRK ORTACA ESNAFSPOR

-
BODRUM 1925 SPOR

U13 PLAY-OFF 20.06.2018
Çarşamba
17:00
DÜĞEREK MARMARİS 1923 SPOR

-
FETHİYESPOR

U13 PLAY-OFF 20.06.2018
Çarşamba
18:30
DÜĞEREK MİLAS GENÇLİKSPOR

-
B.B.BODRUMSPOR

U11 PLAY-OFF 22.06.2018
Cuma
17:15
ATATÜRK MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
ORTACA ESNAFSPOR

U11 PLAY-OFF 22.06.2018
Cuma
18:30
ATATÜRK BODRUM 1925 SPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 26.06.2018
Salı
17:00
DÜĞEREK FETHİYESPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 26.06.2018
Salı
18:30
DÜĞEREK B.B.BODRUMSPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U11 PLAY-OFF 27.06.2018
Çarşamba
17:15
ATATÜRK MİLAS GENÇLİKSPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

U11 PLAY-OFF 27.06.2018
Çarşamba
18:30
ATATÜRK BODRUM 1925 SPOR

-
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

U13 PLAY-OFF 29.06.2018
Cuma
17:00
DÜĞEREK MARMARİS 1923 SPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 29.06.2018
Cuma
18:30
DÜĞEREK B.B.BODRUMSPOR

-
FETHİYESPOR

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 19.06.2018
Salı
17:15
ATATÜRK MİLAS GENÇLİKSPOR

-
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

U11 PLAY-OFF 19.06.2018
Salı
18:30
ATATÜRK ORTACA ESNAFSPOR

-
BODRUM 1925 SPOR

U13 PLAY-OFF 20.06.2018
Çarşamba
17:00
DÜĞEREK MARMARİS 1923 SPOR

-
FETHİYESPOR

U13 PLAY-OFF 20.06.2018
Çarşamba
18:30
DÜĞEREK MİLAS GENÇLİKSPOR

-
B.B.BODRUMSPOR

U11 PLAY-OFF 22.06.2018
Cuma
17:15
ATATÜRK MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
ORTACA ESNAFSPOR

U11 PLAY-OFF 22.06.2018
Cuma
18:30
ATATÜRK BODRUM 1925 SPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 26.06.2018
Salı
17:00
DÜĞEREK FETHİYESPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 26.06.2018
Salı
18:30
DÜĞEREK B.B.BODRUMSPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U11 PLAY-OFF 27.06.2018
Çarşamba
17:15
ATATÜRK MİLAS GENÇLİKSPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

U11 PLAY-OFF 27.06.2018
Çarşamba
18:30
ATATÜRK BODRUM 1925 SPOR

-
MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

U13 PLAY-OFF 29.06.2018
Cuma
17:00
DÜĞEREK MARMARİS 1923 SPOR

-
MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 29.06.2018
Cuma
18:30
DÜĞEREK B.B.BODRUMSPOR

-
FETHİYESPOR

U13 PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 PLAY-OFF 20.06.2018
Çarşamba
17:00
DÜĞEREK MARMARİS 1923 SPOR

FETHİYESPOR

U13 PLAY-OFF 20.06.2018
Çarşamba
18:30
DÜĞEREK MİLAS GENÇLİKSPOR

B.B.BODRUMSPOR

U13 PLAY-OFF 26.06.2018
Salı
17:00
DÜĞEREK FETHİYESPOR

MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 26.06.2018
Salı
18:30
DÜĞEREK B.B.BODRUMSPOR

MARMARİS 1923 SPOR

U13 PLAY-OFF 29.06.2018
Cuma
17:00
DÜĞEREK MARMARİS 1923 SPOR

MİLAS GENÇLİKSPOR

U13 PLAY-OFF 29.06.2018
Cuma
18:30
DÜĞEREK B.B.BODRUMSPOR

FETHİYESPOR

U11 PLAY-OFF LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 19.06.2018
Salı
17:15
ATATÜRK MİLAS GENÇLİKSPOR

MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

U11 PLAY-OFF 19.06.2018
Salı
18:30
ATATÜRK ORTACA ESNAFSPOR

BODRUM 1925 SPOR

U11 PLAY-OFF 22.06.2018
Cuma
17:15
ATATÜRK MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

ORTACA ESNAFSPOR

U11 PLAY-OFF 22.06.2018
Cuma
18:30
ATATÜRK BODRUM 1925 SPOR

MİLAS GENÇLİKSPOR

U11 PLAY-OFF 27.06.2018
Çarşamba
17:15
ATATÜRK MİLAS GENÇLİKSPOR

ORTACA ESNAFSPOR

U11 PLAY-OFF 27.06.2018
Çarşamba
18:30
ATATÜRK BODRUM 1925 SPOR

MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.