BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 37.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
DALYAN DALYANSPOR

Ligden Çekildi

0-3
MARMARİSSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
14:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

1-1
KARAÇULHASPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:45
FETHİYE SENTETİK ESENKÖYSPOR

3-4
LİKYASPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

14-0
SEYDİKEMER BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
18:15
FETHİYE SENTETİK ÇİFTLİK BLD.SPOR

8-2
ÇAMKÖYSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:15
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM 1925 SPOR

0-6
B.B.BODRUMSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ HALİKARNAS G.SPOR

0-3
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
GÖLTÜRKBÜKÜ GÜNDOĞANSPOR

2-4
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
GÜLLÜK GÜLLÜK BLD.SPOR

0-9
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
12:00
KARABÖĞÜRTLEN ULA MASTER

2-2
KIZILAĞAÇ

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
13:30
KARABÖĞÜRTLEN YEŞİLOVA

4-4
GÖKOVA

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
15:00
KARABÖĞÜRTLEN KAVAKÇALI

0-7
YARAŞ SPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
16:30
KARABÖĞÜRTLEN GÖLCÜK GENÇLİK

0-5
KARABÖRTLEN GENÇLİK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
18:00
KARABÖĞÜRTLEN AKÇAPINAR

1-1
SARAYYANI

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞSPOR

3-0
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

Ligden Çıkarıldı

U13 18.05.2019
Cumartesi
16:30
KÖTEKLİ SABURHANE GENÇLİKSPOR

3-0
MARMARİS ARMUTALANSPOR

Ligden Çekildi

U16 PLAY-OFF 18.05.2019
Cumartesi
17:00
KÖTEKLİ MİLAS GENÇLİKSPOR

6-1
ORTACA BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
18:00
KÖTEKLİ MUĞLASPOR

3-0
BELDİBİSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

1-0
EKOL 2017 SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

3-0
KAVAKLIDERE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

5-0
GÖCEK BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
TURGUTREİS BODRUM TURKUAZSPOR

Ligden Çekildi

0-3
TURGUTREİSSPOR

U16 PLAY-OFF 18.05.2019
Cumartesi
17:00
YERKESİK MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

0-3
YENİ MİLASSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
AKYOL MUĞLASPOR

6-0
48 ÇAĞDAŞSPOR

U13 19.05.2019
Pazar
17:45
DALAMAN DALAMAN BLD.SPOR

1-3
ORTACA BLD.SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 3.LÜK 4.LÜK MAÇI 19.05.2019
Pazar
14:00
DATÇA İSKELE GENÇLİK

2-4
FATİH SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

9-0
MARMARİS 1923 SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK FİNAL 19.05.2019
Pazar
17:45
DATÇA MESUDİYE SPOR

-
KARAKÖY SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ERKAN IŞIKSAL MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

1-0
YEŞİL MARMARİSSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

8-1
ÇİFTLİK BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYEGÜCÜSPOR

1-2
KARAÇULHASPOR

U11 19.05.2019
Pazar
18:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

0-4
ESENKÖYSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

2-4
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
GÜLLÜK MENTEŞ GENÇ.SPOR

3-0
YENİ MİLASSPOR

Ligden Çekildi

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

0-7
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
13:30
KARABÖĞÜRTLEN PORTAKALLIK

2-2
ARMUTÇUK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
15:00
KARABÖĞÜRTLEN TURGUT SPOR

0-3
GÖKÇE GENÇLİK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
16:30
KARABÖĞÜRTLEN ATAKÖY

5-3
KARABÖRTLEN ESNAF

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

0-0
DALAMAN BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
MARMARİS BELDİBİSPOR

3-0
MARMARİS ÇELİKSPOR

Ligden Çekildi

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
MUMCULAR KARAOVASPOR

3-3
HALİKARNAS G.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ORTACA SOSYAL TESİSLER ORTACA ESNAFSPOR

10-1
YERKESİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ORTAKÖY-2 ORTAKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
TURGUTREİS BODRUM TURKUAZSPOR

1-2
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

1-0
YALIKAVAK BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
YALI B.B.BODRUMSPOR

1-0
BODRUM BİRLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
YALIKAVAK BODRUM 1925 SPOR

7-0
B.YALI GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 21.05.2019
Salı
16:30
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

2-1
GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 21.05.2019
Salı
18:00
DÜĞEREK FISILTISPOR

0-1
ESENÇAY GENÇLİKSPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
BOZÜYÜK YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

-
BODRUM BİRLİKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 22.05.2019
Çarşamba
16:30
DÜĞEREK ESENÇAY SPOR

-
İL SAĞLIK MD.

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 22.05.2019
Çarşamba
18:00
DÜĞEREK YATAĞAN EMEK İŞ

-
ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MD.

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
GÖCEK GÖCEK BLD.SPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 22.05.2019
Çarşamba
18:00
KARABÖĞÜRTLEN KARABÖRTLEN GENÇLİK

-
KIZILYAKA

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
BODRUM 1925 SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

3-0
DALYANSPOR

Ligden Çekildi

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
DALAMAN BLD.SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
YALI B.B.BODRUMSPOR

-
GÜLLÜK BLD.SPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

Ligden Çıkarıldı

-
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

-
FETHİYESPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
ESENKÖYSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

-
BODRUM TURKUAZ

Ligden Çekildi

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
GÖLTÜRKBÜKÜ BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

-
YALIKAVAK BLD.SPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

-
LİKYASPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
MARMARİS MARMARİS ARMUTALANSPOR

Ligden Çekildi

-
48 ÇAĞDAŞSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
MARMARİS BELDİBİSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

-
ÇİFTLİK BLD.SPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

-
GÜNDOĞANSPOR

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
DALYAN DALYANSPOR

Ligden Çekildi

0-3
MARMARİSSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
14:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

1-1
KARAÇULHASPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:45
FETHİYE SENTETİK ESENKÖYSPOR

3-4
LİKYASPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

14-0
SEYDİKEMER BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
18:15
FETHİYE SENTETİK ÇİFTLİK BLD.SPOR

8-2
ÇAMKÖYSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:15
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM 1925 SPOR

0-6
B.B.BODRUMSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ HALİKARNAS G.SPOR

0-3
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
GÖLTÜRKBÜKÜ GÜNDOĞANSPOR

2-4
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
GÜLLÜK GÜLLÜK BLD.SPOR

0-9
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
12:00
KARABÖĞÜRTLEN ULA MASTER

2-2
KIZILAĞAÇ

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
13:30
KARABÖĞÜRTLEN YEŞİLOVA

4-4
GÖKOVA

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
15:00
KARABÖĞÜRTLEN KAVAKÇALI

0-7
YARAŞ SPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
16:30
KARABÖĞÜRTLEN GÖLCÜK GENÇLİK

0-5
KARABÖRTLEN GENÇLİK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
18:00
KARABÖĞÜRTLEN AKÇAPINAR

1-1
SARAYYANI

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞSPOR

3-0
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

Ligden Çıkarıldı

U13 18.05.2019
Cumartesi
16:30
KÖTEKLİ SABURHANE GENÇLİKSPOR

3-0
MARMARİS ARMUTALANSPOR

Ligden Çekildi

U16 PLAY-OFF 18.05.2019
Cumartesi
17:00
KÖTEKLİ MİLAS GENÇLİKSPOR

6-1
ORTACA BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
18:00
KÖTEKLİ MUĞLASPOR

3-0
BELDİBİSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

1-0
EKOL 2017 SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

3-0
KAVAKLIDERE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

5-0
GÖCEK BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
TURGUTREİS BODRUM TURKUAZSPOR

Ligden Çekildi

0-3
TURGUTREİSSPOR

U16 PLAY-OFF 18.05.2019
Cumartesi
17:00
YERKESİK MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

0-3
YENİ MİLASSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
AKYOL MUĞLASPOR

6-0
48 ÇAĞDAŞSPOR

U13 19.05.2019
Pazar
17:45
DALAMAN DALAMAN BLD.SPOR

1-3
ORTACA BLD.SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 3.LÜK 4.LÜK MAÇI 19.05.2019
Pazar
14:00
DATÇA İSKELE GENÇLİK

2-4
FATİH SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

9-0
MARMARİS 1923 SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK FİNAL 19.05.2019
Pazar
17:45
DATÇA MESUDİYE SPOR

-
KARAKÖY SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ERKAN IŞIKSAL MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

1-0
YEŞİL MARMARİSSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

8-1
ÇİFTLİK BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYEGÜCÜSPOR

1-2
KARAÇULHASPOR

U11 19.05.2019
Pazar
18:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

0-4
ESENKÖYSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

2-4
YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
GÜLLÜK MENTEŞ GENÇ.SPOR

3-0
YENİ MİLASSPOR

Ligden Çekildi

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

0-7
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
13:30
KARABÖĞÜRTLEN PORTAKALLIK

2-2
ARMUTÇUK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
15:00
KARABÖĞÜRTLEN TURGUT SPOR

0-3
GÖKÇE GENÇLİK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
16:30
KARABÖĞÜRTLEN ATAKÖY

5-3
KARABÖRTLEN ESNAF

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

0-0
DALAMAN BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
MARMARİS BELDİBİSPOR

3-0
MARMARİS ÇELİKSPOR

Ligden Çekildi

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
MUMCULAR KARAOVASPOR

3-3
HALİKARNAS G.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ORTACA SOSYAL TESİSLER ORTACA ESNAFSPOR

10-1
YERKESİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ORTAKÖY-2 ORTAKÖYSPOR

Ligden Çekildi

0-3
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
TURGUTREİS BODRUM TURKUAZSPOR

1-2
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

1-0
YALIKAVAK BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
YALI B.B.BODRUMSPOR

1-0
BODRUM BİRLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
YALIKAVAK BODRUM 1925 SPOR

7-0
B.YALI GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 21.05.2019
Salı
16:30
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

2-1
GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 21.05.2019
Salı
18:00
DÜĞEREK FISILTISPOR

0-1
ESENÇAY GENÇLİKSPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
BOZÜYÜK YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

-
BODRUM BİRLİKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 22.05.2019
Çarşamba
16:30
DÜĞEREK ESENÇAY SPOR

-
İL SAĞLIK MD.

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 22.05.2019
Çarşamba
18:00
DÜĞEREK YATAĞAN EMEK İŞ

-
ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MD.

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
GÖCEK GÖCEK BLD.SPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 22.05.2019
Çarşamba
18:00
KARABÖĞÜRTLEN KARABÖRTLEN GENÇLİK

-
KIZILYAKA

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

0-3
BODRUM 1925 SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

3-0
DALYANSPOR

Ligden Çekildi

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
DALAMAN BLD.SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
YALI B.B.BODRUMSPOR

-
GÜLLÜK BLD.SPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

Ligden Çıkarıldı

-
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

-
FETHİYESPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
ESENKÖYSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

-
BODRUM TURKUAZ

Ligden Çekildi

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
GÖLTÜRKBÜKÜ BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

-
YALIKAVAK BLD.SPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

-
LİKYASPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
MARMARİS MARMARİS ARMUTALANSPOR

Ligden Çekildi

-
48 ÇAĞDAŞSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
MARMARİS BELDİBİSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

-
ÇİFTLİK BLD.SPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

-
GÜNDOĞANSPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 3.LÜK 4.LÜK MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK 3.LÜK 4.LÜK MAÇI 19.05.2019
Pazar
14:00
DATÇA İSKELE GENÇLİK

- FATİH SPOR

DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
DATÇA 19 MAYIS ATATÜRK FİNAL 19.05.2019
Pazar
17:45
DATÇA MESUDİYE SPOR

- KARAKÖY SPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
12:00
KARABÖĞÜRTLEN ULA MASTER

- KIZILAĞAÇ

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
13:30
KARABÖĞÜRTLEN YEŞİLOVA

- GÖKOVA

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
15:00
KARABÖĞÜRTLEN KAVAKÇALI

- YARAŞ SPOR

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
16:30
KARABÖĞÜRTLEN GÖLCÜK GENÇLİK

- KARABÖRTLEN GENÇLİK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 18.05.2019
Cumartesi
18:00
KARABÖĞÜRTLEN AKÇAPINAR

- SARAYYANI

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
13:30
KARABÖĞÜRTLEN PORTAKALLIK

- ARMUTÇUK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
15:00
KARABÖĞÜRTLEN TURGUT SPOR

- GÖKÇE GENÇLİK

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 19.05.2019
Pazar
16:30
KARABÖĞÜRTLEN ATAKÖY

- KARABÖRTLEN ESNAF

ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI 22.05.2019
Çarşamba
18:00
KARABÖĞÜRTLEN KARABÖRTLEN GENÇLİK

- KIZILYAKA

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 21.05.2019
Salı
16:30
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

- GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 21.05.2019
Salı
18:00
DÜĞEREK FISILTISPOR

- ESENÇAY GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 22.05.2019
Çarşamba
16:30
DÜĞEREK ESENÇAY SPOR

- İL SAĞLIK MD.

VALİLİK KUPASI ÇEYREK FİNAL 22.05.2019
Çarşamba
18:00
DÜĞEREK YATAĞAN EMEK İŞ

- ÇEVRE ŞEHİRCİLİK İL MD.

U16 PLAY-OFF LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U16 PLAY-OFF 18.05.2019
Cumartesi
17:00
KÖTEKLİ MİLAS GENÇLİKSPOR

- ORTACA BLD.SPOR

U16 PLAY-OFF 18.05.2019
Cumartesi
17:00
YERKESİK MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

- YENİ MİLASSPOR

U13 LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
DALYAN DALYANSPOR

Ligden Çekildi

- MARMARİSSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
14:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

- KARAÇULHASPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:45
FETHİYE SENTETİK ESENKÖYSPOR

- LİKYASPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

- SEYDİKEMER BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
18:15
FETHİYE SENTETİK ÇİFTLİK BLD.SPOR

- ÇAMKÖYSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:15
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM 1925 SPOR

- B.B.BODRUMSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ HALİKARNAS G.SPOR

- ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
GÖLTÜRKBÜKÜ GÜNDOĞANSPOR

- BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
GÜLLÜK GÜLLÜK BLD.SPOR

- YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
15:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞSPOR

- DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

Ligden Çıkarıldı

U13 18.05.2019
Cumartesi
16:30
KÖTEKLİ SABURHANE GENÇLİKSPOR

- MARMARİS ARMUTALANSPOR

Ligden Çekildi

U13 18.05.2019
Cumartesi
18:00
KÖTEKLİ MUĞLASPOR

- BELDİBİSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

- EKOL 2017 SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

- KAVAKLIDERE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

- GÖCEK BLD.SPOR

U13 18.05.2019
Cumartesi
17:45
TURGUTREİS BODRUM TURKUAZSPOR

Ligden Çekildi

- TURGUTREİSSPOR

U13 19.05.2019
Pazar
17:45
DALAMAN DALAMAN BLD.SPOR

- ORTACA BLD.SPOR

U13 LİGİ - 13.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
BOZÜYÜK YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

- BODRUM BİRLİKSPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
GÖCEK GÖCEK BLD.SPOR

- ORTACA BLD.SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

Ligden Çekildi

- BODRUM 1925 SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

- DALYANSPOR

Ligden Çekildi

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
MARMARİS MARMARİSSPOR

- DALAMAN BLD.SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

- MARMARİS 1923 SPOR

U13 22.05.2019
Çarşamba
17:45
YALI B.B.BODRUMSPOR

- GÜLLÜK BLD.SPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

Ligden Çıkarıldı

- MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

- FETHİYESPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

- ESENKÖYSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

- BODRUM TURKUAZ

Ligden Çekildi

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
GÖLTÜRKBÜKÜ BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

- YALIKAVAK BLD.SPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

- LİKYASPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
16:30
MARMARİS MARMARİS ARMUTALANSPOR

Ligden Çekildi

- 48 ÇAĞDAŞSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
MARMARİS BELDİBİSPOR

- SABURHANE GENÇLİKSPOR

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
SEYDİKEMER SEYDİKEMER BLD.SPOR

- ÇİFTLİK BLD.SPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U13 23.05.2019
Perşembe
17:45
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

- GÜNDOĞANSPOR

U11 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 19.05.2019
Pazar
17:45
GÜMÜŞLÜK GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

- ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
MUMCULAR KARAOVASPOR

- HALİKARNAS G.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
TURGUTREİS BODRUM TURKUAZSPOR

- BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

- YALIKAVAK BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
YALI B.B.BODRUMSPOR

- BODRUM BİRLİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
YALIKAVAK BODRUM 1925 SPOR

- B.YALI GENÇLİKSPOR

U11 LİGİ - 12.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 19.05.2019
Pazar
17:45
AKYOL MUĞLASPOR

- 48 ÇAĞDAŞSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

- MARMARİS 1923 SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ERKAN IŞIKSAL MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

- YEŞİL MARMARİSSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYESPOR

- ÇİFTLİK BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:15
FETHİYE SENTETİK FETHİYEGÜCÜSPOR

- KARAÇULHASPOR

U11 19.05.2019
Pazar
18:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA G.SPOR

- ESENKÖYSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
16:30
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

- YATAĞAN SPORTİF GENÇLİKPSOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
GÜLLÜK MENTEŞ GENÇ.SPOR

- YENİ MİLASSPOR

Ligden Çekildi

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

- DALAMAN BLD.SPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
MARMARİS BELDİBİSPOR

- MARMARİS ÇELİKSPOR

Ligden Çekildi

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ORTACA SOSYAL TESİSLER ORTACA ESNAFSPOR

- YERKESİKSPOR

U11 19.05.2019
Pazar
17:45
ORTAKÖY-2 ORTAKÖYSPOR

Ligden Çekildi

- SABURHANE GENÇLİKSPOR