BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 30.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
18:00
FETHİYE SENTETİK KARAGEDİK

-
YANIKLAR

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
19:00
FETHİYE SENTETİK ÖLÜDENİZ

-
ELDİREK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
20:00
FETHİYE SENTETİK GÖKBEN

-
YEŞİLÜZÜMLÜ

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
21:00
FETHİYE SENTETİK ESENKÖY

-
TUZLA

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ GÜNDOĞANSPOR

-
YATAĞANSPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
GÜNLÜKBAŞI GÜNLÜKBAŞISPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF

S.AMATÖR 21.03.2020
Cumartesi
14:00
MENTEŞE MENTEŞE YERKÜPESPOR

-
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
12:00
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

-
YENİ MİLASSPOR

S.AMATÖR 21.03.2020
Cumartesi
14:00
MİLAS MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR

-
KARAOVASPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

-
KARAÇULHASPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
BELDİBİ-2 BELDİBİSPOR

-
FETHİYE YENİ MAH. KÜLTÜRSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

-
MARMARİS BLD.SPOR

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
DALYAN DALYANSPOR

-
SEYDİKEMER BLD.SPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
FETHİYE GENÇ.SPOR. HAREKETİ

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
18:00
FETHİYE SENTETİK FARALYA

-
GÖCEK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
19:00
FETHİYE SENTETİK FOÇA

-
MENTEŞEOĞLU

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
20:00
FETHİYE SENTETİK ÇATALARIK

-
KAYAKÖY

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
21:00
FETHİYE SENTETİK BABATAŞI

-
YAKACIK

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
GÖCEK GÖCEK BLD.SPOR

-
DALAMAN BLD.SPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM TURKUAZSPOR

-
GÜNDOĞANSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:30
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

-
MİLAS BLD. ÖRENSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

-
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

İŞİTME ENGELLİLER 22.03.2020
Pazar
12:00
KÖTEKLİ MUĞLA ORTACA İŞİTME ENGELLİLER SK

-
AYDIN İŞİTME ENGELLİLER SK

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
ÜNİVERSİTE MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

-
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
18:00
FETHİYE SENTETİK NİF

-
YENİMAHALLE

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
19:00
FETHİYE SENTETİK AKARCA

-
KORU

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
20:00
FETHİYE SENTETİK ÇİFTLİK

-
TAŞYAKA

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
21:00
FETHİYE SENTETİK İNLİCE

-
KARAÇULHA

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
YILDIZ KIZLAR 23.03.2020
Pazartesi
13:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE EŞEN O.O.

-
MENTEŞE DENİZOVA O.O.

YILDIZ KIZLAR 23.03.2020
Pazartesi
14:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

-
YATAĞAN FATİH O.O

YILDIZ KIZLAR 24.03.2020
Salı
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

-
YATAĞAN FATİH O.O

YILDIZ KIZLAR 24.03.2020
Salı
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE EŞEN O.O.

-
ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

YILDIZ KIZLAR 25.03.2020
Çarşamba
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE DENİZOVA O.O.

-
ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

YILDIZ KIZLAR 25.03.2020
Çarşamba
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

-
FETHİYE EŞEN O.O.

YILDIZ KIZLAR 26.03.2020
Perşembe
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU YATAĞAN FATİH O.O

-
FETHİYE EŞEN O.O.

YILDIZ KIZLAR 26.03.2020
Perşembe
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE DENİZOVA O.O.

-
FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
18:00
FETHİYE SENTETİK KARAGEDİK

-
YANIKLAR

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
19:00
FETHİYE SENTETİK ÖLÜDENİZ

-
ELDİREK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
20:00
FETHİYE SENTETİK GÖKBEN

-
YEŞİLÜZÜMLÜ

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
21:00
FETHİYE SENTETİK ESENKÖY

-
TUZLA

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ GÜNDOĞANSPOR

-
YATAĞANSPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
GÜNLÜKBAŞI GÜNLÜKBAŞISPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF

S.AMATÖR 21.03.2020
Cumartesi
14:00
MENTEŞE MENTEŞE YERKÜPESPOR

-
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
12:00
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

-
YENİ MİLASSPOR

S.AMATÖR 21.03.2020
Cumartesi
14:00
MİLAS MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR

-
KARAOVASPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

-
KARAÇULHASPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
BELDİBİ-2 BELDİBİSPOR

-
FETHİYE YENİ MAH. KÜLTÜRSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

-
MARMARİS BLD.SPOR

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
DALYAN DALYANSPOR

-
SEYDİKEMER BLD.SPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
FETHİYE GENÇ.SPOR. HAREKETİ

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
18:00
FETHİYE SENTETİK FARALYA

-
GÖCEK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
19:00
FETHİYE SENTETİK FOÇA

-
MENTEŞEOĞLU

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
20:00
FETHİYE SENTETİK ÇATALARIK

-
KAYAKÖY

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
21:00
FETHİYE SENTETİK BABATAŞI

-
YAKACIK

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
GÖCEK GÖCEK BLD.SPOR

-
DALAMAN BLD.SPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM TURKUAZSPOR

-
GÜNDOĞANSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:30
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

-
MİLAS BLD. ÖRENSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

-
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

İŞİTME ENGELLİLER 22.03.2020
Pazar
12:00
KÖTEKLİ MUĞLA ORTACA İŞİTME ENGELLİLER SK

-
AYDIN İŞİTME ENGELLİLER SK

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
ÜNİVERSİTE MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

-
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
18:00
FETHİYE SENTETİK NİF

-
YENİMAHALLE

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
19:00
FETHİYE SENTETİK AKARCA

-
KORU

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
20:00
FETHİYE SENTETİK ÇİFTLİK

-
TAŞYAKA

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
21:00
FETHİYE SENTETİK İNLİCE

-
KARAÇULHA

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
18:00
FETHİYE SENTETİK KARAGEDİK

- YANIKLAR

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
19:00
FETHİYE SENTETİK ÖLÜDENİZ

- ELDİREK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
20:00
FETHİYE SENTETİK GÖKBEN

- YEŞİLÜZÜMLÜ

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 21.03.2020
Cumartesi
21:00
FETHİYE SENTETİK ESENKÖY

- TUZLA

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
18:00
FETHİYE SENTETİK FARALYA

- GÖCEK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
19:00
FETHİYE SENTETİK FOÇA

- MENTEŞEOĞLU

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
20:00
FETHİYE SENTETİK ÇATALARIK

- KAYAKÖY

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 22.03.2020
Pazar
21:00
FETHİYE SENTETİK BABATAŞI

- YAKACIK

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
18:00
FETHİYE SENTETİK NİF

- YENİMAHALLE

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
19:00
FETHİYE SENTETİK AKARCA

- KORU

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
20:00
FETHİYE SENTETİK ÇİFTLİK

- TAŞYAKA

FETHİYE MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI 23.03.2020
Pazartesi
21:00
FETHİYE SENTETİK İNLİCE

- KARAÇULHA

İŞİTME ENGELLİLER LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
İŞİTME ENGELLİLER 22.03.2020
Pazar
12:00
KÖTEKLİ MUĞLA ORTACA İŞİTME ENGELLİLER SK

- AYDIN İŞİTME ENGELLİLER SK

S.AMATÖR LİGİ - 20.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
S.AMATÖR 21.03.2020
Cumartesi
14:00
MENTEŞE MENTEŞE YERKÜPESPOR

- DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

S.AMATÖR 21.03.2020
Cumartesi
14:00
MİLAS MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR

- KARAOVASPOR

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
DALYAN DALYANSPOR

- SEYDİKEMER BLD.SPOR

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
GÖCEK GÖCEK BLD.SPOR

- DALAMAN BLD.SPOR

S.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
ÜNİVERSİTE MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR

- GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR

2.AMATÖR LİGİ - 7.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM TURKUAZSPOR

- GÜNDOĞANSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:30
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

- MİLAS BLD. ÖRENSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
KAVAKLIDERE KAVAKLIDERE BLD.SPOR

- BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR

2.AMATÖR LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
BELDİBİ-2 BELDİBİSPOR

- FETHİYE YENİ MAH. KÜLTÜRSPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

- MARMARİS BLD.SPOR

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

- FETHİYE GENÇ.SPOR. HAREKETİ

2.AMATÖR 22.03.2020
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

- KÖYCEĞİZ SPORTİF

U19 LİGİ - 9.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ GÜNDOĞANSPOR

- YATAĞANSPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
GÜNLÜKBAŞI GÜNLÜKBAŞISPOR

- KÖYCEĞİZ SPORTİF

U19 21.03.2020
Cumartesi
12:00
MİLAS MİLAS GENÇLİKSPOR

- YENİ MİLASSPOR

U19 21.03.2020
Cumartesi
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

- KARAÇULHASPOR

FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
YILDIZ KIZLAR 23.03.2020
Pazartesi
13:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE EŞEN O.O.

-
MENTEŞE DENİZOVA O.O.

YILDIZ KIZLAR 23.03.2020
Pazartesi
14:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

-
YATAĞAN FATİH O.O

YILDIZ KIZLAR 24.03.2020
Salı
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

-
YATAĞAN FATİH O.O

YILDIZ KIZLAR 24.03.2020
Salı
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE EŞEN O.O.

-
ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

YILDIZ KIZLAR 25.03.2020
Çarşamba
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE DENİZOVA O.O.

-
ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

YILDIZ KIZLAR 25.03.2020
Çarşamba
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

-
FETHİYE EŞEN O.O.

YILDIZ KIZLAR 26.03.2020
Perşembe
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU YATAĞAN FATİH O.O

-
FETHİYE EŞEN O.O.

YILDIZ KIZLAR 26.03.2020
Perşembe
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE DENİZOVA O.O.

-
FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

YILDIZ KIZLAR LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
YILDIZ KIZLAR 23.03.2020
Pazartesi
13:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE EŞEN O.O.

- MENTEŞE DENİZOVA O.O.

YILDIZ KIZLAR 23.03.2020
Pazartesi
14:00
MENTEŞE SPOR SALONU ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

- YATAĞAN FATİH O.O

YILDIZ KIZLAR 24.03.2020
Salı
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

- YATAĞAN FATİH O.O

YILDIZ KIZLAR 24.03.2020
Salı
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE EŞEN O.O.

- ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

YILDIZ KIZLAR 25.03.2020
Çarşamba
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE DENİZOVA O.O.

- ÇİFTLİK MUSTAFA YAZICI O.O

YILDIZ KIZLAR 25.03.2020
Çarşamba
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O

- FETHİYE EŞEN O.O.

YILDIZ KIZLAR 26.03.2020
Perşembe
11:00
MENTEŞE SPOR SALONU YATAĞAN FATİH O.O

- FETHİYE EŞEN O.O.

YILDIZ KIZLAR 26.03.2020
Perşembe
12:00
MENTEŞE SPOR SALONU MENTEŞE DENİZOVA O.O.

- FETHİYE SİLKAR GÜNLÜKBAŞI O.O