BÜLTENLER
SEZON :
25.Hafta
24.Hafta
23.Hafta
22.Hafta
21.Hafta
20.Hafta
19.Hafta
18.Hafta
17.Hafta
16.Hafta
15.Hafta
14.Hafta
13.Hafta
12.Hafta
11.Hafta
10.Hafta
9.Hafta
8.Hafta
7.Hafta
6.Hafta
5.Hafta
4.Hafta
3.Hafta
2.Hafta
1.Hafta
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 25.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
14:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

-
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
15:00
BELDİBİ YEŞİL MARMARİSSPOR

-
BOZBURUN BLD.SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
16:30
BELDİBİ MARMARİS 1881 SPOR

-
MARMARİSSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
DALAMAN DALAMAN BLD.G.SPOR

-
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

-
YEŞİL MARMARİSSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:30
DÜĞEREK MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR

-
YERKESİKSPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
15:00
DÜĞEREK MUĞLASPOR

-
DR.ALP MİLASSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ESENKÖY 1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
13:45
ESENKÖY FETHİYE 1923 SPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
FETHİYE SENTETİK LİKYA SPOR

-
ÇAMKÖYSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:30
FETHİYE SENTETİK YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

-
FETHİYESPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
15:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA SPOR

-
FETHİYESPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE KARTALLARI

-
SEYDİKEMER SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
GÖCEK GÖCEK SPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
11:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUMSPOR A.Ş.

-
BODRUM BİRLİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:45
GÖLTÜRKBÜKÜ PEDASA FUTBOL SPOR

-
TURGUTREİSSPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
14:30
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BİRLİKSPOR

-
PEDASA FUTBOL SPOR

2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM TURKUAZ SPOR

-
AMİRAL TURGUTREİS SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KARABÖRTLEN DÜŞBELENSPOR

-
EKOL 2017 SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

-
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ BAYIRSPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

-
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:30
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
DATÇA BLD.SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
15:30
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:15
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
MİLAS MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

-
YATAĞANSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:15
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

-
MARMARİSSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U13 02.03.2024
Cumartesi
11:00
TURGUTREİS BODRUM İDMAN YURDU SPOR

-
BODRUM GENÇSPOR

2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
12:45
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

-
BODRUM 1907 SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
16:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

-
KONACIKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

-
MUĞLASPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

-
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:45
YALIKAVAK HALİKARNAS GENÇ.SPOR

-
BODRUM 1925 SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
15:30
YALIKAVAK GÜNDOĞANSPOR

-
KARAOVASPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
00:00
YATAĞAN YATAĞANSPOR

Ligden Çekildi

-
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
16:30
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

-
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
YEŞİLÜZÜMLÜ YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
AKYOL DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
MENTEŞE YILDIZSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
ATATÜRK MUĞLA GENÇ. HİZ. SPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
13:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

-
BELDİBİSPOR

Ligden Çekildi

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
14:00
BOZBURUN SELİMİYE LOSTA

-
KIZILYAKA SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
DALAMAN DALAMAN ATLETİKSPOR

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
DALAMAN SENT. DALAMAN ESNAFSPOR

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
DALAMAN SENT. DALAMAN BLD.G.SPOR

-
GÖCEK SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
DALYAN DALYANSPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
48 ÇAĞDAŞ SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

-
YATAĞAN SPORTİF

U11 03.03.2024
Pazar
16:00
ERKAN IŞIKSAL MARMARİS BLD.SPOR

-
DATÇA 1923 SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:00
ESENKÖY ÖLÜDENİZ SPOR

-
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
13:30
ESENKÖY KARAÇULHASPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
15:00
ESENKÖY ESENKÖY SPOR KULÜBÜ

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
11:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

-
ÇAMKÖYSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

-
DALAMAN ESNAFSPOR

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
16:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ HALİKARNAS GENÇ.SPOR

-
MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

-
GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
KARABÖRTLEN DÜŞBELENSPOR

-
ULA BLD.SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
11:30
MARMARİS BELDİBİSPOR

-
SELİMİYE FUTBOL

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

Ligden Çekildi

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 03.03.2024
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
ORTAKÖYSPOR

U15 03.03.2024
Pazar
16:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
MUĞLASPOR

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
KARAOVASPOR

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 03.03.2024
Pazar
14:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

TMVFL 03.03.2024
Pazar
17:30
MİLAS ŞEHİR STADYUMU BODRUM VETERANLAR

-
GERMENCİK MASTERLAR

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 03.03.2024
Pazar
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

-
SEYDİKEMER SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA ESNAFSPOR

Ligden Çekildi

-
ORTACA GENÇ. VE SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
ORTAKÖY-2 ORTAKÖYSPOR

-
MUĞLASPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U15 03.03.2024
Pazar
13:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

BÖLGESEL GELİŞİM U16 03.03.2024
Pazar
15:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

U11 03.03.2024
Pazar
11:00
TURGUTREİS GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

-
BODRUM İDMAN YURDU SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

-
BODRUM 1925 SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
YALIKAVAK BLD.SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
15:30
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
BODRUM BİRLİKSPOR

TMVFL 03.03.2024
Pazar
16:30
TURGUTREİS SDADI BODRUM MASTERLAR

-
TURGUTREİS MASTERLAR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
YALIKAVAK BODRUM 1907 SPOR

-
PEDASA FUTBOL SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
YALIKAVAK ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

-
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
15:30
YALIKAVAK BODRUM BİRLİKSPOR

-
HALİKARNAS GENÇ.SPOR

TMVFL 03.03.2024
Pazar
16:30
YALIKAVAK STADI HALİKARNAS MASTERLAR

-
DİDİM MASTERLAR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
YERKESİK YERKESİKSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİLÜZÜMLÜ YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

KÜÇÜK ERKEKLER 04.03.2024
Pazartesi
11:00
FETHİYE SENTETİK ŞEHİT FERAMİL FERHAT KAYA O.O

-
ÇAMKÖY ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER 04.03.2024
Pazartesi
12:00
FETHİYE SENTETİK GAZİ ORTAOKULU

-
ATATÜRK ORTAOKULU

U16 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
DÜĞEREK BODRUM BİRLİKSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U16 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KARABÖRTLEN ORTACA ESNAFSPOR

-
MARMARİS BLD.SPOR

U16 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
YATAĞAN SENTETİK MUĞLASPOR

-
DR.ALP MİLASSPOR

U18 PLAY-OFF 06.03.2024
Çarşamba
15:00
DALAMAN DALAMAN BLD.G.SPOR

-
MUĞLASPOR

U18 PLAY-OFF 06.03.2024
Çarşamba
15:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
YATAĞANSPOR

ÜNİVERSİTE FUTBOL 06.03.2024
Çarşamba
13:00
ÜNİVERSİTE FETHİYE SAĞLIK BİL.FAK.

-
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ÜNİVERSİTE FUTBOL 06.03.2024
Çarşamba
15:00
ÜNİVERSİTE FEN FAKÜLTESİ

-
ULA AKMYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 06.03.2024
Çarşamba
17:00
ÜNİVERSİTE MUĞLA MYO

-
YATAĞAN MYO

ÜNİVERSİTE FUTBOL 06.03.2024
Çarşamba
19:00
ÜNİVERSİTE SAĞLIK BİLİMLERİ FAK.

-
TURİZM FAKÜLTESİ

U15 07.03.2024
Perşembe
14:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U15 07.03.2024
Perşembe
14:00
KÖTEKLİ 48 ÇAĞDAŞ SPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

Ligden Çekildi

U15 07.03.2024
Perşembe
12:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
MUĞLASPOR

U15 07.03.2024
Perşembe
14:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
YATAĞAN SPORTİF

U15 07.03.2024
Perşembe
14:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
BODRUM BİRLİKSPOR

U15 07.03.2024
Perşembe
14:00
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

U15 07.03.2024
Perşembe
00:00
YALIKAVAK HALİKARNAS GENÇ.SPOR

-
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

Ligden Çekildi

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 08.03.2024
Cuma
14:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
DR.ALP MİLASSPOR

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 08.03.2024
Cuma
14:00
MİLAS MİLAS BLD.MİLAS SPOR

-
SEYDİKEMER SPOR

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 08.03.2024
Cuma
14:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
REKTÖRLÜK FUTSAL 05.03.2024
Salı
18:00
ESKİ BESYO 3.4. LÜK MAÇI

-
3.4. LÜK MAÇI

REKTÖRLÜK FUTSAL FİNAL 05.03.2024
Salı
19:00
ESKİ BESYO FİNAL

-
FİNAL

FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
14:00
BAFA BAFA BLD.ZEYTİNSPOR

-
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
15:00
BELDİBİ YEŞİL MARMARİSSPOR

-
BOZBURUN BLD.SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
16:30
BELDİBİ MARMARİS 1881 SPOR

-
MARMARİSSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
DALAMAN DALAMAN BLD.G.SPOR

-
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
DATÇA DATÇA 1923 SPOR

-
YEŞİL MARMARİSSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:30
DÜĞEREK MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR

-
YERKESİKSPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
15:00
DÜĞEREK MUĞLASPOR

-
DR.ALP MİLASSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
ESENKÖY 1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
13:45
ESENKÖY FETHİYE 1923 SPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
FETHİYE SENTETİK LİKYA SPOR

-
ÇAMKÖYSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:30
FETHİYE SENTETİK YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

-
FETHİYESPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
15:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE BEŞKAZA SPOR

-
FETHİYESPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE KARTALLARI

-
SEYDİKEMER SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
GÖCEK GÖCEK SPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
11:00
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUMSPOR A.Ş.

-
BODRUM BİRLİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:45
GÖLTÜRKBÜKÜ PEDASA FUTBOL SPOR

-
TURGUTREİSSPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
14:30
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM BİRLİKSPOR

-
PEDASA FUTBOL SPOR

2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
16:30
GÖLTÜRKBÜKÜ BODRUM TURKUAZ SPOR

-
AMİRAL TURGUTREİS SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KARABÖRTLEN DÜŞBELENSPOR

-
EKOL 2017 SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

-
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KÖTEKLİ BAYIRSPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
14:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

-
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:30
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
DATÇA BLD.SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
15:30
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:15
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
MİLAS MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

-
YATAĞANSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:15
ORTACA ORTACA ESNAFSPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

-
MARMARİSSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U13 02.03.2024
Cumartesi
11:00
TURGUTREİS BODRUM İDMAN YURDU SPOR

-
BODRUM GENÇSPOR

2.AMATÖR 02.03.2024
Cumartesi
12:45
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
15:00
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

-
BODRUM 1907 SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
16:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

-
KONACIKSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
14:00
ULA ULA BLD.SPOR

-
MUĞLASPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
12:00
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

-
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
13:45
YALIKAVAK HALİKARNAS GENÇ.SPOR

-
BODRUM 1925 SPOR

U11 02.03.2024
Cumartesi
15:30
YALIKAVAK GÜNDOĞANSPOR

-
KARAOVASPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
00:00
YATAĞAN YATAĞANSPOR

Ligden Çekildi

-
MUĞLA İDMAN YURDUSPOR

U13 02.03.2024
Cumartesi
16:30
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

-
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

U17 02.03.2024
Cumartesi
14:00
YEŞİLÜZÜMLÜ YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
AKYOL DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
MENTEŞE YILDIZSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
ATATÜRK MUĞLA GENÇ. HİZ. SPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
13:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

-
BELDİBİSPOR

Ligden Çekildi

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
14:00
BOZBURUN SELİMİYE LOSTA

-
KIZILYAKA SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
DALAMAN DALAMAN ATLETİKSPOR

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
DALAMAN SENT. DALAMAN ESNAFSPOR

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
DALAMAN SENT. DALAMAN BLD.G.SPOR

-
GÖCEK SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
DALYAN DALYANSPOR

-
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
48 ÇAĞDAŞ SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

-
YATAĞAN SPORTİF

U11 03.03.2024
Pazar
16:00
ERKAN IŞIKSAL MARMARİS BLD.SPOR

-
DATÇA 1923 SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:00
ESENKÖY ÖLÜDENİZ SPOR

-
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
13:30
ESENKÖY KARAÇULHASPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
15:00
ESENKÖY ESENKÖY SPOR KULÜBÜ

-
LİKYA SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
11:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

-
ÇAMKÖYSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
FETHİYE SENTETİK FETHİYE 1923 SPOR

-
DALAMAN ESNAFSPOR

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
16:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
GÖLTÜRKBÜKÜ HALİKARNAS GENÇ.SPOR

-
MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
14:00
GÖLTÜRKBÜKÜ KONACIKSPOR

-
GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
KARABÖRTLEN DÜŞBELENSPOR

-
ULA BLD.SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
KÖYCEĞİZ EKOL 2017 SPOR

-
ORTACA BLD.SPOR

2.AMATÖR 03.03.2024
Pazar
11:30
MARMARİS BELDİBİSPOR

-
SELİMİYE FUTBOL

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
MARMARİS MARMARİSSPOR

-
MARMARİS 1923 SPOR

Ligden Çekildi

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 03.03.2024
Pazar
14:00
MARMARİS MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.

-
ORTAKÖYSPOR

U15 03.03.2024
Pazar
16:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

-
MUĞLASPOR

U15 03.03.2024
Pazar
12:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
KARAOVASPOR

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 03.03.2024
Pazar
14:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

-
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

TMVFL 03.03.2024
Pazar
17:30
MİLAS ŞEHİR STADYUMU BODRUM VETERANLAR

-
GERMENCİK MASTERLAR

SÜPER AMATÖR PLAY-OFF 03.03.2024
Pazar
14:00
ORTACA ORTACA BLD.SPOR

-
SEYDİKEMER SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA ESNAFSPOR

Ligden Çekildi

-
ORTACA GENÇ. VE SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
ORTAKÖY-2 ORTAKÖYSPOR

-
MUĞLASPOR

BÖLGESEL GELİŞİM U15 03.03.2024
Pazar
13:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

BÖLGESEL GELİŞİM U16 03.03.2024
Pazar
15:00
ÖLÜDENİZ FETHİYESPOR

-
UŞAK SPOR A.Ş.

U11 03.03.2024
Pazar
11:00
TURGUTREİS GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

-
BODRUM İDMAN YURDU SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

-
BODRUM 1925 SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
YALIKAVAK BLD.SPOR

U15 03.03.2024
Pazar
15:30
TURGUTREİS BODRUM GENÇSPOR

-
BODRUM BİRLİKSPOR

TMVFL 03.03.2024
Pazar
16:30
TURGUTREİS SDADI BODRUM MASTERLAR

-
TURGUTREİS MASTERLAR

U11 03.03.2024
Pazar
12:30
YALIKAVAK BODRUM 1907 SPOR

-
PEDASA FUTBOL SPOR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
YALIKAVAK ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

-
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

U11 03.03.2024
Pazar
15:30
YALIKAVAK BODRUM BİRLİKSPOR

-
HALİKARNAS GENÇ.SPOR

TMVFL 03.03.2024
Pazar
16:30
YALIKAVAK STADI HALİKARNAS MASTERLAR

-
DİDİM MASTERLAR

U11 03.03.2024
Pazar
14:00
YERKESİK YERKESİKSPOR

-
SABURHANE GENÇLİKSPOR

U15 03.03.2024
Pazar
14:00
YEŞİLÜZÜMLÜ YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

-
ORTACA ESNAFSPOR

KÜÇÜK ERKEKLER 04.03.2024
Pazartesi
11:00
FETHİYE SENTETİK ŞEHİT FERAMİL FERHAT KAYA O.O

-
ÇAMKÖY ORTAOKULU

KÜÇÜK ERKEKLER 04.03.2024
Pazartesi
12:00
FETHİYE SENTETİK GAZİ ORTAOKULU

-
ATATÜRK ORTAOKULU

U16 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
DÜĞEREK BODRUM BİRLİKSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U16 PLAY-OFF 05.03.2024
Salı
15:00
KARABÖRTLEN ORTACA ESNAFSPOR

-
MARMARİS BLD.SPOR