BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 42.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
ERKAN IŞIKSAL DATÇA 1923 SPOR

0-3
ESENKÖYSPOR

(H) TOLGA ŞAHAN KÖSE
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

0-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

(H) NURULLAH ÇINAR KURTULUŞ
ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI FİNAL 22.06.2019
Cumartesi
18:00
KARABÖĞÜRTLEN GÖLCÜKSPOR

0-1
KIZILYAKASPOR

(H) FATİH ACAR
(Y) MUZAFFER ALMAZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
ORTAKÖY-2 ORTACA ESNAFSPOR

1-1
B.B.BODRUMSPOR

(H) TUGAY AYAS
U13 PLAY-OFF 24.06.2019
Pazartesi
18:00
KÖTEKLİ FETHİYESPOR

2-2
B.B.BODRUMSPOR

(H) FARUK KARADENİZ
U13 PLAY-OFF 24.06.2019
Pazartesi
18:00
MİLAS MUĞLASPOR

4-0
TURGUTREİSSPOR

(H) MUSTAFA TÜRKCAN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
16:45
ATATÜRK ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

3-2
ORTACA ESNAFSPOR

(H) SAMET ŞAHİN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
18:00
ATATÜRK ESENKÖYSPOR

5-4
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA COSKUN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
19:15
ATATÜRK B.B.BODRUMSPOR

0-7
DATÇA 1923 SPOR

(H) MUSTAFA KORKUT
U13 PLAY-OFF 27.06.2019
Perşembe
18:00
DALAMAN ORTACA BLD.SPOR

0-3
FETHİYESPOR

(H) GÖKHAN ESEN
U13 PLAY-OFF 27.06.2019
Perşembe
18:00
MİLAS B.B.BODRUMSPOR

1-3
MUĞLASPOR

(H) ERDAL SORKUN
FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
ERKAN IŞIKSAL DATÇA 1923 SPOR

0-3
ESENKÖYSPOR

(H) TOLGA ŞAHAN KÖSE
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

0-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

(H) NURULLAH ÇINAR KURTULUŞ
ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI FİNAL 22.06.2019
Cumartesi
18:00
KARABÖĞÜRTLEN GÖLCÜKSPOR

0-1
KIZILYAKASPOR

(H) FATİH ACAR
(Y) MUZAFFER ALMAZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
ORTAKÖY-2 ORTACA ESNAFSPOR

1-1
B.B.BODRUMSPOR

(H) TUGAY AYAS
U13 PLAY-OFF 24.06.2019
Pazartesi
18:00
KÖTEKLİ FETHİYESPOR

2-2
B.B.BODRUMSPOR

(H) FARUK KARADENİZ
U13 PLAY-OFF 24.06.2019
Pazartesi
18:00
MİLAS MUĞLASPOR

4-0
TURGUTREİSSPOR

(H) MUSTAFA TÜRKCAN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
16:45
ATATÜRK ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

3-2
ORTACA ESNAFSPOR

(H) SAMET ŞAHİN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
18:00
ATATÜRK ESENKÖYSPOR

5-4
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA COSKUN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
19:15
ATATÜRK B.B.BODRUMSPOR

0-7
DATÇA 1923 SPOR

(H) MUSTAFA KORKUT
U13 PLAY-OFF 27.06.2019
Perşembe
18:00
DALAMAN ORTACA BLD.SPOR

0-3
FETHİYESPOR

(H) GÖKHAN ESEN
U13 PLAY-OFF 27.06.2019
Perşembe
18:00
MİLAS B.B.BODRUMSPOR

1-3
MUĞLASPOR

(H) ERDAL SORKUN
ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ULA KAYMAKAMLIK TURNUVASI FİNAL 22.06.2019
Cumartesi
18:00
KARABÖĞÜRTLEN GÖLCÜKSPOR

0-1
KIZILYAKASPOR

(H) FATİH ACAR
(Y) MUZAFFER ALMAZ
(Y) MUSTAFA CEYLAN
U13 PLAY-OFF LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 PLAY-OFF 24.06.2019
Pazartesi
18:00
KÖTEKLİ FETHİYESPOR

2-2
B.B.BODRUMSPOR

(H) FARUK KARADENİZ
U13 PLAY-OFF 24.06.2019
Pazartesi
18:00
MİLAS MUĞLASPOR

4-0
TURGUTREİSSPOR

(H) MUSTAFA TÜRKCAN
U13 PLAY-OFF LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 PLAY-OFF 27.06.2019
Perşembe
18:00
DALAMAN ORTACA BLD.SPOR

0-3
FETHİYESPOR

(H) GÖKHAN ESEN
U13 PLAY-OFF 27.06.2019
Perşembe
18:00
MİLAS B.B.BODRUMSPOR

1-3
MUĞLASPOR

(H) ERDAL SORKUN
U11 PLAY-OFF LİGİ - 4.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
ERKAN IŞIKSAL DATÇA 1923 SPOR

0-3
ESENKÖYSPOR

(H) TOLGA ŞAHAN KÖSE
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
GÜLLÜK MİLAS GENÇLİKSPOR

0-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

(H) NURULLAH ÇINAR KURTULUŞ
U11 PLAY-OFF 22.06.2019
Cumartesi
18:00
ORTAKÖY-2 ORTACA ESNAFSPOR

1-1
B.B.BODRUMSPOR

(H) TUGAY AYAS
U11 PLAY-OFF LİGİ - 5.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
16:45
ATATÜRK ORTAKENT YAHŞİ GENÇLİKSPOR

3-2
ORTACA ESNAFSPOR

(H) SAMET ŞAHİN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
18:00
ATATÜRK ESENKÖYSPOR

5-4
MİLAS GENÇLİKSPOR

(H) MUSTAFA COSKUN
U11 PLAY-OFF 25.06.2019
Salı
19:15
ATATÜRK B.B.BODRUMSPOR

0-7
DATÇA 1923 SPOR

(H) MUSTAFA KORKUT