GEÇMİŞ OLSUN GÖKHAN MEMİŞOĞLU
GEÇMİŞ OLSUN GÖKHAN MEMİŞOĞLU
A Klasman Yardımcı Hakemimiz Gökhan MEMİŞOĞLU 15 Mart 2023 tarihinde İzmir'de görev aldığı bir Spor Toto 1.Lig müsabakası dönüşü Fethiye Katrancı Koyu civarında yol üzerinde ilerlediği sırada bir köpeğe çarparak durdu. Güvenlik güçlerini arayıp bilgi verdikten sonra güvenlik güçlerinin olay yerine gelmesini beklerken, yanına gelen başka bir araçtan inen üç kişi, Memişoğlu'na 'köpeğe sen mi çarptın' diye sordu.
 

Memişoğlu 'evet' yanıtını verince üç kişi Memişoğlu'nun aracına saldırdı. Bıçakla önce aracın lastiklerini kesen bir şahıs, elindeki bıçağı hakemimize defalarca savurmuş ve hakemimizin kendini korumaya çalışmasıyla 3 yerinden yaraladı. Ölümden dönen Hakemimiz saldırının ardından olay yerinde kaderine terk edilmiştir. Hakemimiz olayın ardından hastaneye kaldırılmıştır. Çok şükür ki hayati tehlikesi bulunmamaktadır.
 

Hakemimize saldıran şahıslardan E.P tutuklanırken, Ö.A.B. ile M.K. isimli iki şahıs ise serbest bırakıldı.
 

Hakemimiz Gökhan MEMİŞOĞLU'na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, saldırganların en kısa süre içinde adalet önünde hesap vermesi için konunun takipçisi olacağımızı kamu oyuna bildiririz.
TFFHGD MUĞLA ŞUBESİ
Bu haber bugün 1 kez, genel toplamda 77 kez görüntülendi.