BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 37.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
YEŞİL MARMARİSSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:30
DALAMAN GÖCEK SPOR

0-1
DALAMAN BLD.G.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DALAMAN DALAMAN ATLETİKSPOR

0-1
ORTACA BLD.SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
13:00
DATÇA DATÇA SAĞLIK SPOR

-
TATİL EDİLDİ
ÇEŞME SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
15:00
DATÇA 63 GÖLCÜKSPOR

1-6
KIZLANSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DATÇA KARAKÖY SPOR

-
YAZI SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

8-1
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

5-1
EKOL 2017 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:00
ESENKÖY YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

0-11
LİKYA SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:15
ESENKÖY FETHİYESPOR

1-1
FETHİYE 1923 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
ESENKÖY ESENKÖY SPOR KULÜBÜ

2-1
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

3-0
ÇAMKÖYSPOR

Ligden Çekildi

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
GÖLTÜRKBÜKÜ PEDASA FUTBOL SPOR

3-0
BODRUM GENÇSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
GÜLLÜK GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

0-4
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U17 PLAY-OFF 25.05.2024
Cumartesi
16:30
KARABÖRTLEN ORTACA ESNAFSPOR

0-3
MUĞLASPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
KÖTEKLİ MENTEŞE YILDIZSPOR

3-0
YERKESİKSPOR

Ligden Çekildi

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

6-0
DATÇA BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

3-3
DATÇA 1923 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
MİLAS MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

Ligden Çekildi

0-3
DR.ALP MİLASSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
MUMCULAR KARAOVASPOR

0-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

1-1
DÜŞBELENSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

1-6
YALIKAVAK BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

2-6
BODRUM 1925 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:30
ULA ULA BLD.SPOR

7-1
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
YALIKAVAK BODRUM 1907 SPOR

2-4
BODRUM BİRLİKSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
YALIKAVAK BODRUM İDMAN YURDU SPOR

-
HALİKARNAS GENÇ.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

6-0
YATAĞANSPOR

U17 PLAY-OFF 25.05.2024
Cumartesi
16:30
YERKESİK MARMARİS BLD.SPOR

0-2
DR.ALP MİLASSPOR

U11 25.05.2024
Cumartesi
18:30
YERKESİK YERKESİKSPOR

0-6
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
BELDİBİ BELDİBİSPOR

Ligden Çekildi

0-3
YEŞİL MARMARİSSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

-
MARMARİS BLD.SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

4-5
MARMARİS 1881 SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:30
DALAMAN SENT. GÖCEK SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALAMAN ESNAFSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
DALAMAN SENT. DALAMAN ATLETİKSPOR

2-1
DALAMAN BLD.G.SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
13:00
DATÇA İSKELE SPOR

-
EMECİKSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
15:00
DATÇA SINDISPOR

3-2
KARGİLOS KARAVİLLE SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
17:00
DATÇA HIZIRŞAH SPOR

4-4
TUANA DATÇA BADEM SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
DATÇA-2 DATÇA 1923 SPOR

3-0
MARMARİSSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

3-3
MUĞLA GENÇ. HİZ. SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ESENKÖY KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
ESENKÖY FETHİYE 1923 SPOR

6-0
ÖLÜDENİZ SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:00
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

6-1
FETHİYE KARTALLARI

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
FETHİYE SENTETİK YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

0-5
FETHİYE BEŞKAZA SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

2-3
LİKYA SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

0-3
ULA BLD.SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

1-2
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA ESNAFSPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALYANSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA GENÇ. VE SPOR

-
EKOL 2017 SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

-
DÜŞBELENSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ORTAKÖY-2 MUĞLA ESNAF SPOR

-
ORTAKÖYSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
ORTAKÖY-2 MENTEŞE YILDIZSPOR

1-3
MUĞLASPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER SPOR

0-8
FETHİYESPOR

U11 26.05.2024
Pazar
12:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

1-6
BODRUM 1907 SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

0-6
BODRUM BİRLİKSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:30
TURGUTREİS BODRUM İDMAN YURDU SPOR

3-2
GÜNDOĞANSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

2-0
GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
14:00
YALIKAVAK PEDASA FUTBOL SPOR

2-2
KARAOVASPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:30
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

0-8
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
YALIKAVAK BODRUM 1925 SPOR

7-0
BODRUM GENÇSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:30
YALIKAVAK HALİKARNAS GENÇ.SPOR

7-1
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
YATAĞAN SENTETİK YATAĞANSPOR

1-5
BAYIRSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

3-0
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

Ligden Çıkarıldı

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 27.05.2024
Pazartesi
16:45
DÜĞEREK DOĞANSPOR

3-2
EGE YILDIZSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 27.05.2024
Pazartesi
18:00
DÜĞEREK ÇITLIKSPOR

-
GÖLCÜKSPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 27.05.2024
Pazartesi
20:00
ÜNİVERSİTE REKTÖRLÜK

-
BİM

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 27.05.2024
Pazartesi
21:00
ÜNİVERSİTE ENSTİTÜLER

-
İİBF

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 28.05.2024
Salı
16:45
DÜĞEREK KIRIKKALE İMİRLİSPOR

-
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 28.05.2024
Salı
18:00
DÜĞEREK E TİPİ CEZAEVİ

-
KARYASPOR

U11 28.05.2024
Salı
18:00
TURGUTREİS BODRUM 1907 SPOR

-
GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 29.05.2024
Çarşamba
16:45
DÜĞEREK MUĞLA YILDIZSPOR

-
ESENÇAY GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 29.05.2024
Çarşamba
18:00
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

-
48 GENÇLİK

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 30.05.2024
Perşembe
16:45
DÜĞEREK YATAĞAN ENRJİ

-
YİKOB

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 30.05.2024
Perşembe
18:00
DÜĞEREK TARIMSPOR

-
DOKUZÇAMSPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 30.05.2024
Perşembe
20:00
ÜNİVERSİTE GÜVENLİK

-
ENSTİTÜLER

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 30.05.2024
Perşembe
21:00
ÜNİVERSİTE BİM

-
İİBF

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 31.05.2024
Cuma
16:45
DÜĞEREK GÖLCÜKSPOR

-
EGE YILDIZSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 31.05.2024
Cuma
18:00
DÜĞEREK ÇITLIKSPOR

-
DOĞANSPOR

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTSAL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
KÜÇÜK ERKEKLER 27.05.2024
Pazartesi
11:45
ESKİ BESYO GALİP

5-3
GALİP

KÜÇÜK ERKEKLER 27.05.2024
Pazartesi
12:30
ESKİ BESYO GALİP

3-4
GALİP

KÜÇÜK ERKEKLER 28.05.2024
Salı
11:00
ESKİ BESYO 3. LÜK

-
4. LÜK

KÜÇÜK ERKEKLER 28.05.2024
Salı
11:45
ESKİ BESYO FİNAL

-
FİNAL

KÜÇÜK KIZLAR 28.05.2024
Salı
12:30
ESKİ BESYO BODRUM PROFİLO MARİNA O.O.

-
YATAĞAN 23 NİSAN U. EGEMENLİK O.O.

FUTSAL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
YEŞİL MARMARİSSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:30
DALAMAN GÖCEK SPOR

0-1
DALAMAN BLD.G.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DALAMAN DALAMAN ATLETİKSPOR

0-1
ORTACA BLD.SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
13:00
DATÇA DATÇA SAĞLIK SPOR

-
TATİL EDİLDİ
ÇEŞME SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
15:00
DATÇA 63 GÖLCÜKSPOR

1-6
KIZLANSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DATÇA KARAKÖY SPOR

-
YAZI SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

8-1
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

5-1
EKOL 2017 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:00
ESENKÖY YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

0-11
LİKYA SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:15
ESENKÖY FETHİYESPOR

1-1
FETHİYE 1923 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
ESENKÖY ESENKÖY SPOR KULÜBÜ

2-1
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

3-0
ÇAMKÖYSPOR

Ligden Çekildi

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
GÖLTÜRKBÜKÜ PEDASA FUTBOL SPOR

3-0
BODRUM GENÇSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
GÜLLÜK GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

0-4
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U17 PLAY-OFF 25.05.2024
Cumartesi
16:30
KARABÖRTLEN ORTACA ESNAFSPOR

0-3
MUĞLASPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
KÖTEKLİ MENTEŞE YILDIZSPOR

3-0
YERKESİKSPOR

Ligden Çekildi

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

6-0
DATÇA BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

3-3
DATÇA 1923 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
MİLAS MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

Ligden Çekildi

0-3
DR.ALP MİLASSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
MUMCULAR KARAOVASPOR

0-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

1-1
DÜŞBELENSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

1-6
YALIKAVAK BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

2-6
BODRUM 1925 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:30
ULA ULA BLD.SPOR

7-1
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
YALIKAVAK BODRUM 1907 SPOR

2-4
BODRUM BİRLİKSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
YALIKAVAK BODRUM İDMAN YURDU SPOR

-
HALİKARNAS GENÇ.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

6-0
YATAĞANSPOR

U17 PLAY-OFF 25.05.2024
Cumartesi
16:30
YERKESİK MARMARİS BLD.SPOR

0-2
DR.ALP MİLASSPOR

U11 25.05.2024
Cumartesi
18:30
YERKESİK YERKESİKSPOR

0-6
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
BELDİBİ BELDİBİSPOR

Ligden Çekildi

0-3
YEŞİL MARMARİSSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
BELDİBİ MARMARİS 1923 SPOR

-
MARMARİS BLD.SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

4-5
MARMARİS 1881 SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:30
DALAMAN SENT. GÖCEK SPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALAMAN ESNAFSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
DALAMAN SENT. DALAMAN ATLETİKSPOR

2-1
DALAMAN BLD.G.SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
13:00
DATÇA İSKELE SPOR

-
EMECİKSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
15:00
DATÇA SINDISPOR

3-2
KARGİLOS KARAVİLLE SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
17:00
DATÇA HIZIRŞAH SPOR

4-4
TUANA DATÇA BADEM SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
DATÇA-2 DATÇA 1923 SPOR

3-0
MARMARİSSPOR

Bu Maça Gitmeyecek

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

3-3
MUĞLA GENÇ. HİZ. SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ESENKÖY KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
ESENKÖY FETHİYE 1923 SPOR

6-0
ÖLÜDENİZ SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:00
FETHİYE SENTETİK 1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

6-1
FETHİYE KARTALLARI

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
FETHİYE SENTETİK YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

0-5
FETHİYE BEŞKAZA SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
FETHİYE SENTETİK ÇAMKÖYSPOR

2-3
LİKYA SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
KÖYCEĞİZ KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

0-3
ULA BLD.SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

1-2
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA ESNAFSPOR

Ligden Çekildi

0-3
DALYANSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA GENÇ. VE SPOR

-
EKOL 2017 SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
ORTACA SOS.TESİS. ORTACA BLD.SPOR

-
DÜŞBELENSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
ORTAKÖY-2 MUĞLA ESNAF SPOR

-
ORTAKÖYSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
ORTAKÖY-2 MENTEŞE YILDIZSPOR

1-3
MUĞLASPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
SEYDİKEMER SEYDİKEMER SPOR

0-8
FETHİYESPOR

U11 26.05.2024
Pazar
12:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

1-6
BODRUM 1907 SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
14:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

0-6
BODRUM BİRLİKSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:30
TURGUTREİS BODRUM İDMAN YURDU SPOR

3-2
GÜNDOĞANSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
TURGUTREİS KONACIKSPOR

2-0
GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
14:00
YALIKAVAK PEDASA FUTBOL SPOR

2-2
KARAOVASPOR

U11 26.05.2024
Pazar
15:30
YALIKAVAK YALIKAVAK BLD.SPOR

0-8
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
17:00
YALIKAVAK BODRUM 1925 SPOR

7-0
BODRUM GENÇSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:30
YALIKAVAK HALİKARNAS GENÇ.SPOR

7-1
B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
YATAĞAN SENTETİK YATAĞANSPOR

1-5
BAYIRSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

3-0
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

Ligden Çıkarıldı

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 27.05.2024
Pazartesi
16:45
DÜĞEREK DOĞANSPOR

3-2
EGE YILDIZSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 27.05.2024
Pazartesi
18:00
DÜĞEREK ÇITLIKSPOR

-
GÖLCÜKSPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 27.05.2024
Pazartesi
20:00
ÜNİVERSİTE REKTÖRLÜK

-
BİM

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 27.05.2024
Pazartesi
21:00
ÜNİVERSİTE ENSTİTÜLER

-
İİBF

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 28.05.2024
Salı
16:45
DÜĞEREK KIRIKKALE İMİRLİSPOR

-
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 28.05.2024
Salı
18:00
DÜĞEREK E TİPİ CEZAEVİ

-
KARYASPOR

U11 28.05.2024
Salı
18:00
TURGUTREİS BODRUM 1907 SPOR

-
GÜMÜŞLÜK İDMANYUDRU SPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 29.05.2024
Çarşamba
16:45
DÜĞEREK MUĞLA YILDIZSPOR

-
ESENÇAY GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 29.05.2024
Çarşamba
18:00
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

-
48 GENÇLİK

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 30.05.2024
Perşembe
16:45
DÜĞEREK YATAĞAN ENRJİ

-
YİKOB

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 30.05.2024
Perşembe
18:00
DÜĞEREK TARIMSPOR

-
DOKUZÇAMSPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 30.05.2024
Perşembe
20:00
ÜNİVERSİTE GÜVENLİK

-
ENSTİTÜLER

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 30.05.2024
Perşembe
21:00
ÜNİVERSİTE BİM

-
İİBF

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 31.05.2024
Cuma
16:45
DÜĞEREK GÖLCÜKSPOR

-
EGE YILDIZSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 31.05.2024
Cuma
18:00
DÜĞEREK ÇITLIKSPOR

-
DOĞANSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
13:00
DATÇA DATÇA SAĞLIK SPOR

-
TATİL EDİLDİ
ÇEŞME SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
15:00
DATÇA 63 GÖLCÜKSPOR

1-6
KIZLANSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DATÇA KARAKÖY SPOR

-
YAZI SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
13:00
DATÇA İSKELE SPOR

-
EMECİKSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
15:00
DATÇA SINDISPOR

3-2
KARGİLOS KARAVİLLE SPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 26.05.2024
Pazar
17:00
DATÇA HIZIRŞAH SPOR

4-4
TUANA DATÇA BADEM SPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİVERSİTE HALI SAHA 27.05.2024
Pazartesi
20:00
ÜNİVERSİTE REKTÖRLÜK

-
BİM

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 27.05.2024
Pazartesi
21:00
ÜNİVERSİTE ENSTİTÜLER

-
İİBF

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 30.05.2024
Perşembe
20:00
ÜNİVERSİTE GÜVENLİK

-
ENSTİTÜLER

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 30.05.2024
Perşembe
21:00
ÜNİVERSİTE BİM

-
İİBF

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP LİGİ - 2.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 27.05.2024
Pazartesi
16:45
DÜĞEREK DOĞANSPOR

3-2
EGE YILDIZSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 27.05.2024
Pazartesi
18:00
DÜĞEREK ÇITLIKSPOR

-
GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 28.05.2024
Salı
16:45
DÜĞEREK KIRIKKALE İMİRLİSPOR

-
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI FK

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 28.05.2024
Salı
18:00
DÜĞEREK E TİPİ CEZAEVİ

-
KARYASPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 29.05.2024
Çarşamba
16:45
DÜĞEREK MUĞLA YILDIZSPOR

-
ESENÇAY GENÇLİKSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 29.05.2024
Çarşamba
18:00
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

-
48 GENÇLİK

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 30.05.2024
Perşembe
16:45
DÜĞEREK YATAĞAN ENRJİ

-
YİKOB

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 30.05.2024
Perşembe
18:00
DÜĞEREK TARIMSPOR

-
DOKUZÇAMSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 31.05.2024
Cuma
16:45
DÜĞEREK GÖLCÜKSPOR

-
EGE YILDIZSPOR

VALİLİK KUPASI FUTBOL TURN. A KATEGORİ 2.ETAP 31.05.2024
Cuma
18:00
DÜĞEREK ÇITLIKSPOR

-
DOĞANSPOR

U17 PLAY-OFF LİGİ - 3.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 PLAY-OFF 25.05.2024
Cumartesi
16:30
KARABÖRTLEN ORTACA ESNAFSPOR

0-3
MUĞLASPOR

U17 PLAY-OFF 25.05.2024
Cumartesi
16:30
YERKESİK MARMARİS BLD.SPOR

0-2
DR.ALP MİLASSPOR

U13 LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
DÜĞEREK MUĞLASPOR

5-1
EKOL 2017 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
GÖLTÜRKBÜKÜ PEDASA FUTBOL SPOR

3-0
BODRUM GENÇSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
GÜLLÜK GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

0-4
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
MİLAS MİLAS İSMETPAŞA GENÇ.SP.

Ligden Çekildi

0-3
DR.ALP MİLASSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
ORTAKÖY-1 ORTAKÖYSPOR

1-1
DÜŞBELENSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
TURGUTREİS TURGUTREİSSPOR

2-6
BODRUM 1925 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:30
ULA ULA BLD.SPOR

7-1
KÖYCEĞİZ SPORTİF F.K.

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
YALIKAVAK BODRUM İDMAN YURDU SPOR

-
HALİKARNAS GENÇ.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

6-0
YATAĞANSPOR

U13 LİGİ - 14.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
BOZBURUN BOZBURUN BLD.SPOR

Ligden Çıkarıldı

0-3
YEŞİL MARMARİSSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:30
DALAMAN GÖCEK SPOR

0-1
DALAMAN BLD.G.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
DALAMAN DALAMAN ATLETİKSPOR

0-1
ORTACA BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:00
DÜĞEREK DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

8-1
MUĞLA MENTEŞE MERKEZ BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
DÜĞEREK SABURHANE GENÇLİKSPOR

-
MUĞLA ESNAF SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
15:00
ESENKÖY YEŞİLÜZÜMLÜSPOR

0-11
LİKYA SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:15
ESENKÖY FETHİYESPOR

1-1
FETHİYE 1923 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
ESENKÖY ESENKÖY SPOR KULÜBÜ

2-1
DALAMAN ESNAFSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
FETHİYE SENTETİK FETHİYE ÇİFTLİKSPOR

3-0
ÇAMKÖYSPOR

Ligden Çekildi

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
KARAÇULHA KARAÇULHASPOR

Ligden Çekildi

0-3
1925 MENTEŞEOĞLUSPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
KÖTEKLİ MENTEŞE YILDIZSPOR

3-0
YERKESİKSPOR

Ligden Çekildi

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
MARMARİS MARMARİS 1923 SPOR

6-0
DATÇA BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
18:00
MARMARİS MARMARİS BLD.SPOR

3-3
DATÇA 1923 SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
17:00
MUMCULAR KARAOVASPOR

0-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
TURGUTREİS AMİRAL TURGUTREİS SPOR

1-6
YALIKAVAK BLD.SPOR

U13 25.05.2024
Cumartesi
16:30
YALIKAVAK BODRUM 1907 SPOR

2-4
BODRUM BİRLİKSPOR

U11 LİGİ - 10.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 26.05.2024
Pazar
17:00
MİLAS DR.ALP MİLASSPOR

1-2
MİLAS BLD.MİLAS SPOR

U11 26.05.2024
Pazar
16:30
YATAĞAN SENTETİK YATAĞANSPOR

1-5
BAYIRSPOR

U11 26.05.2024
Pazar
18:00
YATAĞAN SENTETİK YATAĞAN SPORTİF

3-0
GÜLLÜK HERMİYAS SPOR

Ligden Çıkarıldı

U11 LİGİ - 12.HAFTA