BÜLTENLER
SEZON :
HAFTA :
LİGLERDE 39.HAFTANIN PROGRAMI
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 LİGİ 3.LÜK MAÇI 08.06.2024
Cumartesi
16:30
ATATÜRK YATAĞAN SPORTİF

3-2
MARMARİS BLD.SPOR

U13 FİNAL 08.06.2024
Cumartesi
18:00
ATATÜRK FETHİYESPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 09.06.2024
Pazar
15:00
DATÇA İSKELE SPOR

-
KARAKÖY

DATÇA ATATÜRK KUPASI 09.06.2024
Pazar
17:00
DATÇA KIZLAN SPOR

-
YAZI SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
DÜĞEREK DALAMAN ESNAFSPOR

1-4
YATAĞAN SPORTİF

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
KARABÖRTLEN DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
ULA DÜŞBELENSPOR

1-2
MARMARİS BLD.SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
YALIKAVAK ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

2-1
GÜNDOĞANSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL 10.06.2024
Pazartesi
16:45
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

-
GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL 10.06.2024
Pazartesi
18:00
DÜĞEREK YATAĞAN ENRJİ

3-1
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11.06.2024
Salı
15:30
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

3-0
DENİZLİ ALPARSLAN GENÇ VE SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11.06.2024
Salı
17:45
DÜĞEREK ANTALYA DSİ SPOR

-
İZMİR BALÇOVA BLD TERMALSPOR

U 11 YARI FİNAL 11.06.2024
Salı
17:00
ULA FETHİYE 1923 SPOR

3-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U 11 YARI FİNAL 11.06.2024
Salı
18:30
ULA MARMARİS BLD.SPOR

1-5
YATAĞAN SPORTİF

VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL 12.06.2024
Çarşamba
16:45
ATATÜRK ÇITLIKSPOR

1-4
TARIMSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL 12.06.2024
Çarşamba
18:00
ATATÜRK ÇÖRÜŞSPOR

-
YATAĞAN ENRJİ

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.06.2024
Çarşamba
15:30
DÜĞEREK AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

-
ANTALYA DSİ.SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.06.2024
Çarşamba
17:45
DÜĞEREK İZMİR BORNOVA HİTAB SPOR

2-1
DENİZLİ ALPARSLAN GENÇ VE SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.06.2024
Perşembe
15:00
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

-
İZMİR BORNOVA HİTABSPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.06.2024
Perşembe
17:30
DÜĞEREK İZMİR BALÇOVA BLD TERMALSPOR

2-3
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

U11 LİGİ 3.LÜK MAÇI 13.06.2024
Perşembe
17:00
ULA ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

1-0
MARMARİS BLD.SPOR

U 11 LİGİ FİNAL MAÇI 13.06.2024
Perşembe
18:30
ULA FETHİYE 1923 SPOR

1-5
YATAĞAN SPORTİF

VALİLİK KUPASI FUT TURN. 3.lük MAÇI 14.06.2024
Cuma
16:30
ATATÜRK ÇITLIKSPOR

-
OYNANMADI
YATAĞAN ENRJİ

VALİLİK KUPASI FUT TURN. FİNAL MAÇI 14.06.2024
Cuma
18:00
ATATÜRK TARIMSPOR

-
ÇÖRÜŞSPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.06.2024
Cuma
16:30
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

1-3
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 26.06.2024
Çarşamba
20:00
ÜNİVERSİTE 3. LÜK MAÇI

-
4. LÜK MAÇI

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 26.06.2024
Çarşamba
21:00
ÜNİVERSİTE FİNAL

-
FİNAL

FUTBOL PROGRAMINI YAZDIRMAK İÇİN TIKLAYIN
FUTBOL MÜSABAKALARI
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 LİGİ 3.LÜK MAÇI 08.06.2024
Cumartesi
16:30
ATATÜRK YATAĞAN SPORTİF

3-2
MARMARİS BLD.SPOR

U13 FİNAL 08.06.2024
Cumartesi
18:00
ATATÜRK FETHİYESPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

DATÇA ATATÜRK KUPASI 09.06.2024
Pazar
15:00
DATÇA İSKELE SPOR

-
KARAKÖY

DATÇA ATATÜRK KUPASI 09.06.2024
Pazar
17:00
DATÇA KIZLAN SPOR

-
YAZI SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
DÜĞEREK DALAMAN ESNAFSPOR

1-4
YATAĞAN SPORTİF

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
KARABÖRTLEN DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
ULA DÜŞBELENSPOR

1-2
MARMARİS BLD.SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
YALIKAVAK ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

2-1
GÜNDOĞANSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL 10.06.2024
Pazartesi
16:45
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

-
GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL 10.06.2024
Pazartesi
18:00
DÜĞEREK YATAĞAN ENRJİ

3-1
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11.06.2024
Salı
15:30
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

3-0
DENİZLİ ALPARSLAN GENÇ VE SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11.06.2024
Salı
17:45
DÜĞEREK ANTALYA DSİ SPOR

-
İZMİR BALÇOVA BLD TERMALSPOR

U 11 YARI FİNAL 11.06.2024
Salı
17:00
ULA FETHİYE 1923 SPOR

3-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U 11 YARI FİNAL 11.06.2024
Salı
18:30
ULA MARMARİS BLD.SPOR

1-5
YATAĞAN SPORTİF

VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL 12.06.2024
Çarşamba
16:45
ATATÜRK ÇITLIKSPOR

1-4
TARIMSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL 12.06.2024
Çarşamba
18:00
ATATÜRK ÇÖRÜŞSPOR

-
YATAĞAN ENRJİ

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.06.2024
Çarşamba
15:30
DÜĞEREK AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

-
ANTALYA DSİ.SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.06.2024
Çarşamba
17:45
DÜĞEREK İZMİR BORNOVA HİTAB SPOR

2-1
DENİZLİ ALPARSLAN GENÇ VE SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.06.2024
Perşembe
15:00
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

-
İZMİR BORNOVA HİTABSPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.06.2024
Perşembe
17:30
DÜĞEREK İZMİR BALÇOVA BLD TERMALSPOR

2-3
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

U11 LİGİ 3.LÜK MAÇI 13.06.2024
Perşembe
17:00
ULA ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

1-0
MARMARİS BLD.SPOR

U 11 LİGİ FİNAL MAÇI 13.06.2024
Perşembe
18:30
ULA FETHİYE 1923 SPOR

1-5
YATAĞAN SPORTİF

VALİLİK KUPASI FUT TURN. 3.lük MAÇI 14.06.2024
Cuma
16:30
ATATÜRK ÇITLIKSPOR

-
OYNANMADI
YATAĞAN ENRJİ

VALİLİK KUPASI FUT TURN. FİNAL MAÇI 14.06.2024
Cuma
18:00
ATATÜRK TARIMSPOR

-
ÇÖRÜŞSPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.06.2024
Cuma
16:30
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

1-3
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 26.06.2024
Çarşamba
20:00
ÜNİVERSİTE 3. LÜK MAÇI

-
4. LÜK MAÇI

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 26.06.2024
Çarşamba
21:00
ÜNİVERSİTE FİNAL

-
FİNAL

DATÇA ATATÜRK KUPASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
DATÇA ATATÜRK KUPASI 09.06.2024
Pazar
15:00
DATÇA İSKELE SPOR

-
KARAKÖY

DATÇA ATATÜRK KUPASI 09.06.2024
Pazar
17:00
DATÇA KIZLAN SPOR

-
YAZI SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11.06.2024
Salı
15:30
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

3-0
DENİZLİ ALPARSLAN GENÇ VE SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 11.06.2024
Salı
17:45
DÜĞEREK ANTALYA DSİ SPOR

-
İZMİR BALÇOVA BLD TERMALSPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.06.2024
Çarşamba
15:30
DÜĞEREK AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

-
ANTALYA DSİ.SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 12.06.2024
Çarşamba
17:45
DÜĞEREK İZMİR BORNOVA HİTAB SPOR

2-1
DENİZLİ ALPARSLAN GENÇ VE SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.06.2024
Perşembe
15:00
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

-
İZMİR BORNOVA HİTABSPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13.06.2024
Perşembe
17:30
DÜĞEREK İZMİR BALÇOVA BLD TERMALSPOR

2-3
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

U17 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 14.06.2024
Cuma
16:30
DÜĞEREK MANİSA AKHİSAR YILDIRIMSPOR

1-3
AYDIN BÜYÜKŞEHİR BLD. SPOR

ÜNİVERSİTE HALI SAHA LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
ÜNİVERSİTE HALI SAHA 26.06.2024
Çarşamba
20:00
ÜNİVERSİTE 3. LÜK MAÇI

-
4. LÜK MAÇI

ÜNİVERSİTE HALI SAHA 26.06.2024
Çarşamba
21:00
ÜNİVERSİTE FİNAL

-
FİNAL

U 11 LİGİ FİNAL MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 11 LİGİ FİNAL MAÇI 13.06.2024
Perşembe
18:30
ULA FETHİYE 1923 SPOR

1-5
YATAĞAN SPORTİF

U 11 YARI FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U 11 YARI FİNAL 11.06.2024
Salı
17:00
ULA FETHİYE 1923 SPOR

3-1
ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

U 11 YARI FİNAL 11.06.2024
Salı
18:30
ULA MARMARİS BLD.SPOR

1-5
YATAĞAN SPORTİF

U-11 ÇEYREK FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
DÜĞEREK DALAMAN ESNAFSPOR

1-4
YATAĞAN SPORTİF

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
KARABÖRTLEN DÜĞEREK GÜNEŞSPOR

-
FETHİYE 1923 SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
ULA DÜŞBELENSPOR

1-2
MARMARİS BLD.SPOR

U-11 ÇEYREK FİNAL 09.06.2024
Pazar
18:00
YALIKAVAK ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

2-1
GÜNDOĞANSPOR

U13 LİGİ 3.LÜK MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 LİGİ 3.LÜK MAÇI 08.06.2024
Cumartesi
16:30
ATATÜRK YATAĞAN SPORTİF

3-2
MARMARİS BLD.SPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. 3.lük MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI FUT TURN. 3.lük MAÇI 14.06.2024
Cuma
16:30
ATATÜRK ÇITLIKSPOR

-
OYNANMADI
YATAĞAN ENRJİ

VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL 10.06.2024
Pazartesi
16:45
DÜĞEREK ÇÖRÜŞSPOR

-
GÖLCÜKSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. ÇEYREK FİNAL 10.06.2024
Pazartesi
18:00
DÜĞEREK YATAĞAN ENRJİ

3-1
FISILTI İŞİTME CİHAZLARI

VALİLİK KUPASI FUT TURN. FİNAL MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI FUT TURN. FİNAL MAÇI 14.06.2024
Cuma
18:00
ATATÜRK TARIMSPOR

-
ÇÖRÜŞSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL 12.06.2024
Çarşamba
16:45
ATATÜRK ÇITLIKSPOR

1-4
TARIMSPOR

VALİLİK KUPASI FUT TURN. YARI FİNAL 12.06.2024
Çarşamba
18:00
ATATÜRK ÇÖRÜŞSPOR

-
YATAĞAN ENRJİ

U13 FİNAL LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U13 FİNAL 08.06.2024
Cumartesi
18:00
ATATÜRK FETHİYESPOR

-
DALAMAN ATLETİKSPOR

U11 LİGİ 3.LÜK MAÇI LİGİ - 1.HAFTA
LİG TARİH STAD EV SAHİBİ TAKIM SKOR MİSAFİR TAKIM HAKEMLER GÖZLEMCİ/DENETCİ
U11 LİGİ 3.LÜK MAÇI 13.06.2024
Perşembe
17:00
ULA ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.VE SPOR

1-0
MARMARİS BLD.SPOR